تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10 با گارانتی

  • ۱۱:۰۳ ق.ظ
  • مرداد ۱۰, ۱۳۹۹
تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10 با گارانتی

گوشی گلکسی نوت 10 سامسونگ (Samsung Galaxy Note 10) از جدیدترین و زیباترین اسمارتفون های این شرکت است که طبیعتا کاربران زیادی هم از آن استفاده می‌کنند. گاها ممکن است بنا به دلایل مختلف در عملکرد ال سی دی این گوشی مشکلات به وجود آید و دستگاه نیازمند تعمیر شود. در این مقاله می‌خواهیم به طور جامع در رابطه با تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10 و جزئیات آن صحبت کنیم. با آداک فیکس همراه باشید.

نشانه های خرابی ال سی دی Galaxy Note 10

طبیعتا بروز اختلال و مشکل در عملکرد صفحه نمایش یا همان پنل تاچ ال سی دی هر گوشی دارا علائم و نشانه های خاصی خواهد بود و فبلت نوت 10 یا دیگر نسخه های این گوشی از قبیل نوت 10+ و غیره هم از این قاعده مستثنا نیستند. در واقع همیشه کاربران با دیدن علائم و نشانه های خاصی متوجه می‌شوند که در عملکرد صفحه نمایش گوشی آن ها اختلال ایجاد شده و نیاز به تعمیر آن دارند. برخی از اصلی ترین حالت ها و نشانه های خرابی ال سی دی Galaxy Note 10 سامسونگ شامل مواردی می‌شوند که در ادامه نام می‌بریم.

روشن نشدن صفحه گوشی

روشن نشدن صفحه گوشی بدان معناست که پنل نمایشگر موبایل شما کاملا یک صفحه سیاه رنگ را نشان داده و با فشردن دکمه پاور هم هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد و صفحه نمایش موبایلتان روشن نخواهد شد. این حالت خرابی همیشه مربوط به ال سی دی نمی‌شود و در برخی مواقع ممکن است منشا آن با اختلال در عملکرد مدار پاور، باتری یا مادربرد گوشی ارتباط داشته باشد. بنابراین در صورتی که همچنین حالتی در گوشی شما به وجود آمده حتما باید یک تعمیرکار خوب بررسی های لازم را روی آن انجام دهد و در صورت نیاز تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10 در دستور کار قرار گیرد.

در اینگونه مواقع اگر مشخص شود که مشکل از سمت LCD گوشی نوت 10 است و سایر قطعات آن از قبیل باتری، مدار پاور و برد مشکلی ندارند، صرفا با تعویض پنل تاچ LCD می‌توان مشکل به وجود آمده را برطرف ساخت چون وقتی صفحه نمایش گوشی روشن نشود، عملا پنل ال سی دی و تاچ آن سوخته و متاسفانه در اینگونه مواقع هیچ راهی به غیر از تعویض کامل این پنل برای رفع مشکل وجود نخواهد داشت. اگر با اینگونه شرایط رو به رو هستید حتما از سرویس مراکز تعمیرات تخصصی موبایل نظیر مرکز تعمیرات موبایل آداک فیکس استفاده کنید تا ابتدا بررسی های لازم روی گوشی انجام شده و سپس تعمیرات به دست کارشناسان با تجربه روی دستگاه صورت پذیرد.

تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10 با گارانتی

کار نکردن تاچ و تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10

در برخی مواقع ممکن است ال سی دی موبایل شما روشن شود و محتوا روی صفحه آن بدون کوچک ترین مشکل به تصویر کشیده شود اما تاچ گوشی کار نکند! به عنوان مثال تصور کنید فبلت Note 10 شما با فشردن دکمه پاور روشن می‌شود و تمام مراحل راه اندازی گوشی و بوت شدن آن کوچک ترین مشکل در دستگاه و روی صفحه نمایش آن طی می‌شوند اما زمانی که گوشی کاملا بوت شد، هیچ عکس‌العملی از سمت نمایشگر در قبال دستورات لمسی شما ارائه نمی‌شود! در این شرایط مشخص است که فقط تاچ گوشی آسیب دیده و عملکرد درستی ندارد!

تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10 در این حالت هم باید با تعویض کامل پنل تاچ LCD انجام گیرد و اینطور نیست که صرفا بتوان با تعویض کردن تاچ مشکل را برطرف ساخت. تاچ LCD گوشی های جدید و امروزی به صورت یکپارچه طراحی شده و ضخامت بسیار باریکی دارد و عملا این دو یک قطعه مستقل و یکپارچه هستند، بنابراین هیچوقت نمی‌توانید در گوشی مثل Note 10 یا نسخه های دیگر این اسمارتفون صرفا تاچ یا ال سی دی موبایل را به طور مجزا تعویض کنید. در صورتی که در عملکرد هر یک از این دو قطعه اختلالی به وجود آید باید تعویض کامل پنل تاچ LCD در دستور کار قرار گیرد.

سیاه شدن قسمتی از ال سی دی

یکی دیگر از دلایلی که کاربران بعد از مواجه شدن با آن برای تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10 به مراکز تعمیر تخصصی موبایل مراجعه می‌کنند مربوط به سیاه شدن قسمتی از ال سی دی می‌شود! اما منظور از این حالت چیست؟ این حالت عجیب ممکن است بنا به دلایل مختلفی رخ دهد اما اصلی ترین دلیل آن در وارد شدن ضربه و فشار به صفحه گوشی خلاصه می‌شود. تصور کنید فشاری به قسمتی از ال سی دی موبایل Note 10 وارد شود و چراغ های LED کوچک پنل ال سی دی را در آن بخش بسوزاند! در این شرایط شاهد سیاه شدن قسمتی از ال سی دی گوشی خواهید بود!

جالب است بدانید که در این حالت هم تاچ گوشی درست کار می‌کند و هم سایر قسمت های صفحه نمایش و پنل LCD دستگاه بدون مشکل محتوای روی آن را به تصویر می‌کشند و تنها قسمتی از صفحه نمایش موبایل که سیاه شده و پیکسل های سوخته‌اند هیچ محتوایی را نشان نمی‌دهد. همانطور که گفتیم عموما این حالت در اثر وارد شدن فشار متمرکز روی قسمتی از صفحه نمایش گوشی به وجود می‌آید. راه تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10 در این شرایط هم فقط در تعویض تاچ LCD خلاصه می‌شود و هیچ راه دیگری برای انجام این تعمیر روی موبایل مورد نظر وجود نخواهد داشت.

شکستن صفحه نمایش

رایج ترین حالت یا نشانه بعدی مربوط به شکستن صفحه نمایش گوشی خواهد بود. تصور کنید فبلت سامسونگ نوت 10 شما از دستتان افتاده و بعد از برخورد با زمین روی صفحه نمایش آن ترک و شکستگی هایی به وجود آمده است. طبیعتا در اینگونه مواقع هم کاربر سریعا برای تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10 به مراکز تعمیرات گوشی و نمایندگی های سامسونگ مراجعه می‌کند. اما اگر این حالت به وجود آید تعمیر دستگاه چطور قابل انجام خواهد بود و آیا باز هم باید تعویض پنل تاچ LCD در دستور کار قرار گیرد؟ تعمیر ال سی دی گوشی در این حالت باید با توجه به وضعیت و شرایطی که ایجاد شده به شیوه خاصی انجام گیرد!

اگر در اثر ضربه وارد بر گوشی، علیرغم شکستگی های روی صفحه نمایش در عملکرد تاچ و ال سی دی موبایل هم اختلالی به وجود آید، تعویض کامل پنل تاچ LCD تنها راه رفع مشکل خواهد بود. حتی اگر در عملکرد یکی از این دو قطعه اختلالی ایجاد شده باشد و قطعه دیگر سالم باشد هم باز تنه راه تعمیر در تعویض کامل تاچ و LCD خلاصه می‌شود. اما اگر با وجود شکستگی های روی صفحه نمایش، تاچ و ال سی دی آن بدون مشکل کار کنند نیازی به تعویض کامل این پنل وجود ندارد و صرفا می‌توان با تعویض گلس صفحه نمایش گوشی مشکل را رفع کرد. تعویض گلس یکی دیگر از رایج ترین روش های تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10  سامسونگ است که در ادامه به صحبت در مورد آن می‌پردازیم.

تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10 با گارانتی

تعمیر ال سی دی گلکسی نوت سامسونگ

همانطور که صفحه نمایش گوشی Note 10 می‌تواند به شیوه ها و حالت های مختلفی خراب شود و در عملکرد آن اختلال به وجود آید، تعمیر این قطعه هم به دو شیوه مختلف قابل انجام است که در بخش قبل به صورت مختصر در مورد آن ها صحبت کردیم. تصور کنید گوشی نوت 10 پلاس شما از دستتان افتاده و بعد از برخورد با زمین شکستگی هایی روی صفحه آن مشاهده می‌کنید. حالا سوال این است که چطور باید تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10  را انجام داد؟ در ادامه دو روش انجام این تعمیر را برایتان نام می‌بریم و با جزئیات کامل مشخص خواهیم کرد.

تعویض تاچ ال سی دی گوشی

در این روش تعمیر که متاسفانه رایج ترین روش تعمیر LCD گلکسی نوت 10 هم هست باید کل پنل تاچ LCD موبایل به طور کامل تعویض شده و با یک قطعه جدید جایگزین شود. تقریبا در 80 درصد مواقعی که کاربران برای تعمیر کردن صفحه نمایش موبایل Note 10 به مرکز تعمیرت تخصصی موبایل آداک فیکس مراجعه می‌کنند، شرایط گوشی و صفحه نمایش آن به طوری است که فقط با تعویض تاچ ال سی دی می‌توان مشکل آن را برطرف ساخت و راه دیگری برای تعمیر نمایشگر دستگاه وجود ندارد. همیشه در نظر داشته باشید، در صورتی که در عملکرد تاچ یا LCD موبایلتان اختلالی به وجود آید، تعویض کامل پنل تاچ LCD تنها راه برای تعمیر خواهد بود.

این روش تعمیر دو مشکل اصلی دارد! اولین مشکل این است که در گوشی های رده بالا و پرچمدار از قبیل Note 10 هزینه بالایی خواهد داشت چون قیمت پنل تاچ LCD اورجینال این گوشی ها بسیار بالاست و این مسئله می‌تواند دردسرساز شود. مسلما خیلی از افراد ممکن است نتوانند از پس پرداخت هزینه خرید و نصب تاچ LCD اورجینال در گوشی مثل Note 10 بر آیند. اما مشکل دوم مربوط به اطمینان از اورجینال بودن پنل نمایشگر دستگاه می‌شود که باز هم کار سختی خواهد بود! به بیان دیگر شما باید مطمئن باشید تعمیرکاری که پنل تاچ LCD گوشی نوت 10 شما را تعویض می‌کند، یک پنل اورجینال و اصل را در آن نصب خواهد کرد!

پس اگر بنا به هر دلیل در عملکرد تاچ یا ال سی دی موبایل اختلالی به وجود آید باید تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10 با تعویض کردن کامل پنل تاچ LCD انجام گیرد و راه دیگری برای تعمیر صفحه گوشی وجود نخواهد داشت. در بخش های بعدی سعی می‌کنیم دقیق تر در رابطه با هزینه تعویض تاچ ال سی دی گوشی Note 10 و همچنین نکات مهمی که باید در انجام این تعمیر به آن ها توجه شود و اهمیت اورجینال بودن پنل تاچ LCD جدیدی که در گوشی موبایل نصب می‌شود صحبت های کاملی داشته باشیم.

تعویض گلس شکسته صفحه نمایش

حالت دوم تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10 که متاسفانه همیشه شرایط لازم برای استفاده و پیاده سازی آن وجود ندارد مربوط به تعویض گلس شکسته صفحه گوشی می‌شود. در این روش تعمیر پنل تا LCD به طور کامل تعویض نخواهند شد بلکه صرفا گلس یا همان شیشه روی این پنل تعویض می‌شود. حتما می‌دانید که روی پنل نمایشگر همه گوشی های جدید ابا یک لایه شیشه محافظ که عموما از جنس گوریلاگلس است پوشانده می‌شود تا بدین ترتیب از ال سی دی گوشی محافظت به عمل آید. در طراحی فبلت نوت 10 هم همین رویکرد بکار گرفته شده و در نتیجه اگر مشخص شود شکستگی های روی صفحه موبایل سطحی هستند و مربوط به گلس می‌شوند، می‌توان با تعویض این قطعه تعمیر LCD گلکسی Note 10 را انجام داد.

این روش تعمیر در مقایسه با روش تعویض تاچ LCD دو مزیت اصلی دارد! در واقع دو عیبی که در روش قبل (تعویض تاچ ال سی دی) وجود داشتند و نام برده شدند، از مزیت های این روش تعمیر (تعویض گلس) محسوب می‌شوند. اولین مزیت مربوط به کاهش هزینه تعمیرات خواهد بود چون وقتی بتوان تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10 را با تعویض گلس انجام داد، دیگر نیازی به صرف هزینه و خرید پنل تاچ LCD جدید برای نصب در گوشی وجود ندارد و عملا همان تاچ LCD فابریک دستگاه در آن بکار گرفته می‌شوند و صرفا شیشه روی پنل ال سی دی تعویض خواهد شد که هزینه ناچیزی در مقایسه با قیمت کل پنل LCD اورجینال فبلت نوت 10 دارد.

مزیت بعدی این روش تعمیر مربوط به از بین رفتن دغدغه اورجینال بودن پنل جدید نصب شده در دستگاه می‌شود! از آنجایی که در  این روش تعمیر صفحه نمایش گوشی یا بهتر بگوییم پنل تاچ LCD آن تعویض نخواهند شد و همان پنل قبلی و فابریک گوشی در آن نصب می‌شود هیچ جای نگرانی از بابت کیفیت این قطعه هم باقی نمی‌ماند. بنابراین اگر شرایط طوری باشد که بتوانید صرفا با تعویض گلس شکسته صفحه نمایش مشکل گوشی نوت 10 و تعمیر صفحه آن را انجام دهید هم در هزینه ها صرفه جویی خواهید داشت و هم خیالتان از بابت کیفیت عملکرد صفحه موبایل و اورجینال بودن آن راحت باقی می‌ماند.

نکات مهم در تعویض ال سی دی سامسونگ Note 10

اما چه نکات مهمی وجود دارند که باید در تعویض و تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10 به آن ها توجه کرد؟ تصور کنید بنا به هر دلیل صفحه نمایش گوشی سامسونگ Note 10 شما آسیب دیده باشد و نیازمند انجام تعمیر روی گوشی باشید. در این شرایط چه نکاتی باید در انتخاب تعمیرکار و همچنین انجام تعمیرات مورد توجه قرار گرفته و رعایت شوند تا نتیجه تعمیر در بهترین سطح ممکن قرار گیرد؟ مهمترین نکاتی که توصیه داریم در انجام تعمیرات روی صفحه نمایش گوشی نوت 10 و انتخاب تعمیرکار مناسب برای انجام این تعمیر به آن ها توجه کنید شامل موارد زیر می‌شوند:

  • تجربه تعمیرکار: تعمیرکاری که قرار است صفحه نمایش گوشی Note 10 شما را تعمیر کند باید در این زمینه تجربه کافی داشته باشد! سبک طراحی و ساخت گوشی نوت 10 و نحوه کنار هم چیدن قطعات سخت افزاری آن به گونه‌ایست که بسیار ظریف خواهد بود و فقط یک تعمیرکار با تجربه می‌تواند از پس انجام این تعمیر بر آید. متاسفانه خیلی از تعمیرکاران فعال در بازار در این حوزه متخصص نیستند و این امر می‌تواند منجر به کاهش کیفیت تعمیرات شود.
  • تجهیزات و لوازم مناسب: گوشی های جدیدتر نسبت به نمونه های قدیمی به مراتب ظریف تر طراحی شده‌اند و به همین سبب در تعمیر آن ها باید از ابزارها و تجهیزات خاصی استفاده شود و تمام استانداردهایی که توسط شرکت سامسونگ مطرح شده‌اند در پروسه تعمیر رعایت گردد. در این راستا حتما باید از تجهیزات و لوازم مناسب استفاده کرد که متاسفانه در اغلب مراکز تعمیرات موبایل وجود ندارند! بنابراین همیشه سعی کنید برای تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10 از سرویس مرکز تعمیراتی استفاده کنید که تجهیزات و لوازم مناسب داشته باشد.
  • گارانتی و تضمین کیفیت: تعمیری که مشمول گارانتی و تضمین کیفیت نباشد به هیچ عنوان مناسب نیست! همیشه سعی کنید فقط از سروی مراکزی استفاده نمایید که در قبال تعمیرات صورت گرفته روی گوشی تضمین و گارانتی ارائه می‌کنند. در این راستا مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس می‌تواند یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب باشد چون تمام تعمیرات صورت گرفته در این مرکز مشمول 30 روز ضمانت کیفیت تعمیرات و تضمین اورجینال بودن قطعه تعویض شده می‌شوند.
  • اورجینال بودن ال سی دی: حتما سعی کنید در انتخاب تعمیرکار و مرکز تعمیرات موبایل فقط از سروی آن دسته مراکزی استفاده کنید که اورجینال بودن قطعه نصب شده روی گوشی را به طور کتبی گارانتی می‌کنند، در غیر این صورت ممکن است قربانی سوء استفاده هایی شوید که خیلی از تعمیرکاران برای دستیابی به سود بیشتر دست به انجام آن ها می‌زنند.
  • هزینه تعمیرات: طبیعتا بحث هزینه و قیمت هم از دیگر مهمترین نکاتی است که باید در انجام هر تعمیر گوشی به آن توجه شود و تعمیر LCD گوشی نوت 10 سامسونگ هم از این قاعده مستثنا نیست. همیشه سعی کنید از سرویس مراکزی استفاده نمایید که هزینه مناسبی از شما درخواست می‌کنند و به یاد داشته باشید که همیشه قیمت بالاتر به معنای کیفیت بیشتر نیست!

با در نظر گرفتن موارد فوق می‌توانید یک مرکز تعمیرات موبایل خوب را برای تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10 انتخاب کرده و با خیال راحت تعمیر مورد نظر را به آن مرکز واگذار کنید. مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس می‌تواند در این راستا یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب باشد. در این مرکز از تجربه کارشناسان مجرب و تجهیزات مناسب استفاده خواهد شد و تمام تعمیرات صورت گرفته در این مرکز مشمول 30 روز ضمانت کیفیت تعمیر و تضمین اورجینال بودن قطعه تعویض شده می‌شوند.

هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10  

اما بد نیست کمی هم در رابطه با هزینه تعمیر LCD گلکسی Note 10 سامسونگ صحبت کنیم! اگر توضیحاتی که تا به اینجای مطلب ارائه کردیم را مطالعه کرده باشید، احتمالا خودتان دید نسبی در رابطه با هزینه تعمیر ال سی دی سامسونگ Note 10 پیدا کرده‌اید. اگر قرار باشد صفحه نمایش این گوشی یا بهتر بگوییم پنل تاچ ال سی دی آ تعویض شوند و یک پنل جدید اورجینال در دستگاه بکار گرفته شود، هزینه تعمیر در بالاترین سطح ممکن قرار می‌گیرد! هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10 در این شرایط واقعا زیاد خواهد بود چون متاسفانه قیمت پنل اورجینال تاچ LCD این گوشی بالاست!

در اینگونه مواقع ممکن است برخی کاربران تقاضای استفاده از پنل های غیر اورجینال یا اصطلاحا کپی را بدهند که در مقایسه با نمونه اورجینال کیفیت کمتری داشته و طبیعتا از قیمت پایین تری هم برخوردار هستند. اگرچه استفاده از این نوع پنل ها توسط مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس توصیه نمی‌شود اما در صورتی که متقاضی تعمیرات درخواست استفاده از این نوع پنل ها را داشته باشد، از با کیفیت ترین نمونه ها استفاده خواهد شد تا بدین ترتیب هم هزینه تعمیرات موبایل کاهش یابد و هم بهترین کیفیت قابل دستیابی باشد. ما اگر شرایط طوری شود که بتوان با تعویض گلس مشکل صفحه نمایش گوشی Note 10 را برطرف کرد، هزینه تعمیرات چگونه خواهد شد؟

در اینگونه مواقع هزینه تعمیر نسبت به زمانی که تعویض کردن تاچ و LCD الزامی باشد به مراتب کاهش پیدا می‌کند. پس اگر شرایط طوری باشد که بتوانید صرفا با تعویض گلس مشکل صفحه گوشی را برطرف سازید، صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه تعمیرات خواهید داشت. در این حالت هزینه تعمیر شاید تا یک سوم حالت تعویض تاچ LCD هم کاهش پیدا کند. در صورتی که تمایل دارید با کمترین قیمت و هزینه ممکن تعمیرات تخصصی و  دقیقی روی گوشی موبایل سامسونگ نوت 19 شما انجام گیرد، توصیه می‌کنیم از خدمات مرکز تعمیرات موبایل آداک فیکس استفاده نمایید چون در این مرکز مقرون به صرفه ترین هزینه ها برای انجام انواع تعمیرات ارائه خواهد شد.

تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10 با گارانتی

ال سی دی اورجینال و کپی و تفاوت آن ها

همانطور که گفتیم یکی از روش های کاهش هزینه تعمیر صفحه نمایش گوشی نوت 10 مربوط به بکارگیری پنل LCD غیر اورجینال یا اصطلاحا کپی می‌شود! زمانی که قرار باشد صفحه نمایش یا همان پنل تاچ LCD گوشی شما تعویض شود، امکان استفاده از پنل های اورجینال و غیر اورجینال (کپی) را خواهید داشت. پنل های اورجینال در واقع آن دسته از پنل هایی هستند که از نظر کیفیت با نمونه فابریک و اصلی گوشی هیچ تفاوتی ندارند و بهترین کیفیت را ارائه می‌کنند. طبیعتا اگر دنبال کیفیت هستید، پنل های اورجینال بهترین گزینه برای انتخاب خواهند بود اما مشکل این پنل ها مربوط به قیمت گرانی می‌شود که دارند!

به عنوان مثال پنل تاچ LCD اورجینال گوشی مثل نوت 10 سامسونگ تقریبا قیمتی در حدود یک سوم قیمت خود گوشی را دارد و گران قیمت ترین قطعه سخت افزاری آن محسوب می‌شود! از اینرو ممکن است خیلی از افراد از پس پرداخت هزینه تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10 در این شرایط بر نیایند! اما در سمت مقابل پنل های کپی یا غیر اورجینال که با اصطلاحات دیگری مثل گرید A، های کپی و غیره هم معرفی می‌شوند از نظر کیفیت نسبت به پنل های اورجینال ضعیف تر هستند و از نظر هزینه هم قیمت پایین تری دارند. برخی نمونه های این پنل های غیر اورجینال واقعا خوب ساخته شده‌اند و می‌توانند نتیجه مطلوبی را بعد از انجام تعمیر برای کاربر به همراه داشته باشند.

با این وجود بنا به دلایل مختلف ما توصیه داریم که از پنل های غیر اورجینال در گوشی های رده بالایی مثل سامسونگ Galaxy Note 10 استفاده نکنید چون این نوع پنل ها کیفیت کلی عملکرد گوشی و صفحه نمایش آن را تحت تاثیر قرار خواهند داد و حتی در برخی مواقع می‌توانند منجر به افزایش مصرف شارژ باتری، داغ شدن بیش از اندازه بدنه گوشی و سایر موارد این چنینی شوند. بنابراین بهتر است همیشه در تعمیرات موبایل از قطعات اورجینال و اصل استفاده شود و در تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی نوت10 هم شرایط کاملا مشابه برقرار خواهد بود. اگر از نظر هزینه و بودجه با محدودیت رو به رو هستید و چاره‌ای ندارید، پنل های غیر اورجینال با کیفیت را در گوشی نصب کنید که نمونه های برتر آن در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس ارائه شده‌اند.

آداک فیکس و تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10

با توجه به توضیحاتی که ارائه کردیم کاملا مشخص است که تعمیر ال سی دی گلکسی نوت 10 سامسونگ یک تعمیر بسیار حساس، دقیق و مهم است که باید در انجام آن دقت بالایی صرف شود. به هیچ عنوان نباید این تعمیر توسط تعمیرکاران کم تجربه یا با استفاده از تجهیزات و ابزارهای قدیمی انجام گیرد. برای انجام تعمیرات صحیح و مناسب روی گوشی هایی مثل نوت 10 می‌بایست مراحل بسیار دقیق و حساسی طی شوند و تمام استاندارد های لازم رعایت گردند تا نتیجه تعمیر در بهترین سطح ممکن قرار گیرد. اگر به دنبال این هستید که تعمیر صفحه نمایش گوشی Galaxy Note 10 خود را با گارانتی انجام دهید، آداک فیکس بهترین گزینه برای انتخاب است.

تمام تعمیراتی که در این مرکز روی گوشی متقاضیان انجام می‌شود مشمول 1 ماه ضمانت کیفیت تعمیرات هستند و تمام قطعات تعویض شده هم از نظر کیفیت و اورجینال بودن تضمین خواهند شد. کارشناسانی که در مرکز تعمیرات موبایل آداک فیکس فعال هستند از مجرب ترین تعمیرکاران کشور بوده و مدرن ترین تجهیزات هم در اختیارشان قرار داده شده تا بدین ترتیب بهترین نتیجه از تعمیرات موبایل مشتریان به دست آید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان می‌توانید با شماره 02177921002 تماس حاصل کنید و از کارشناسان مرکز تعمیرات موبایل آداک فیکس  راهنمایی بخواهید.

مطالب مشابه

تعمیر صفحه شکسته ال سی دی Galaxy Note 10

تعمیر صفحه شکسته ال سی دی Galaxy Note 10

در صورتی که بنا به هر دلیل صفحه نمایش گوشی گلکسی نوت 10 سامسونگ (Samsung Galaxy Note 19) شما شکسته یا ترک هایی روی آن ایجاد شده است، توصیه می‌شود ….