تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ A70 با کمترین هزینه

 • تاریخ انتشار : تیر ۱۹, ۱۳۹۹
 • تعداد نظرات : 0

ال سی دی گوشی گلکسی A70 سامسونگ (Samsung Galaxy A70) اصلی ترین قطعه‌ای است که در این گوشی دچار خرابی می‌شود و دلیل آن هم در اغلب مواقع با سهل انگاری کاربران ارتباط دارد! افتادن گوشی از دست کاربر، برخورد با حسم سخت، وارد شدن فشار به گوشی و غیره می‌توانند منجر به خرابی شدن صفحه نمایش گوشی A70 شوند. خوشبختانه با سرویس مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس می‌توانید تعویض ال سی دی گوشی A70 را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت انجام دهید. با آداک فیکس همراه باشید.

رایج ترین مشکلات ال سی دی Galaxy A70

قبل از اینکه در رابطه با تعویض پنل تاچ و LCD گوشی سامسونگ گلکسی A70 صحبت کنیم بد نیست ککی در مورد رایج ترین مشکلات صفحه نمایش این گوشی و حالت های خرابی که می‌توانند در نمایشگر این اسمارتفون به وجود آیند صحبت داشته باشیم. متاسفانه به دلیل سبک طراحی این گوشی و صفحه نمایش نسبتا بزرگی که دارد، ال سی دی آن یکی از آسیب‌پذیرترین قطعات آن محسوب می‌شود. برخی از رایج ترین مشکلاتی که عموما برای صفحه نمایش یا ال سی دی گوشی Galaxy A10 رخ می‌دهند به شرح زیر هستند:

 • روشن نشدن صفحه: روشن نشدن صفحه گوشی A70 می‌تواند نشان دهنده سوختن تاچ و ال سی دی باشد اما همیشه هم اینطور نخواهد بود چون وقتی گوشی روشن نشود احتمال بروز مشکل در باتری، مدار پاور یا حتی مادربرد آن هم وجود دارد و نمی‌توان قاطعانه مدعی شد که در این شرایط صفحه نمایش گوشی سوخته است. اما به هر صورت تقریبا در 50 درصد مواقع روشن نشدن صفحه گوشی می‌تواند از سوختن تاچ و ال سی دی خبر دهد.
 • سیاه شدن بخشی از صفحه نمایش: سیاه شدن قسمتی از صفحه گوشی عموما به دلیل پیکسل سوختی ناشی از فشار زیاد یا گرما و حرارت به وجود می‌آید. به عنوان مثال اگر فشار زیادی روی یک بخش از LCD موبایل شما وارد شود، ممکن است چراغ های LED ریز پنل نمایشگر گوشی در آن بخش بسوزند و همین امر سبب شود که بخشی از صفحه موبایل سیاه به نظر آید.
 • گیر کردن نمایشگر و نمایش تصاویر برفکی و عجیب: در برخی مواقع هم ممکن است مشکلاتی مثل نشان دادن تصاویر عجیب و گیر کردن های این چنینی در گوشی نمایان شوند که عموما ناشی از بروز اختلال در عملکرد پنل LCD خواهند بود و تقریبا در 90 درصد مواقع این حالت ناشی از آب خوردگی گوشی خواهد بود. اگر با این شرایط و حالت رو به رو هستید باید به فکر تعویض ال سی دی گوشی A70 باشید.

تعویض ال سی دی گوشی A70 با کمترین هزینه

 • کار نکردن تاچ: در بعضی مواقع ممکن است ال سی دی گوشی در ارائه و نمایش محتوا هیچ مشکلی نداشته باشد اما تاچ موبایل درست کار نکند! در این شرایط وقتی صفحه گوشی را لمس می‌کنید، عکس‌العمل مناسبی از سمت آن دریافت نخواهید کرد. خراب شدن تاچ به اندازه خراب شدن ال سی دی رایج نیست اما به هر حال از خرابی های اصلی است که می‌تواند در صفحه نمایش هر گوشی از جمله گلکسی A70 سامسونگ به وجود آید.
 • شکستن صفحه نمایش: شکستن صفحه نمایش رایج ترین نوع خرابی است که در گوشی A70 و دیگر گوشی هایی که صفحه نمایش بزرگ تر دارد شاهد وقوع آن هستیم. شکستن نمایشگر می‌تواند بنا به دلایل مختلف مثل افتادن گوشی از دست کاربر، برخورد گوشی با یک جسم سخت یا اعمال فشار بر روی آن به وقوع بپیوندد و به شیوه های مختلف قابل تعمیر است.

موارد فوق از اصلی ترین حالت های خراب شدن یا بهتر بگوییم از رایج ترین مشکلات ال سی دی Galaxy A70 هستند. در صورتی که با هر یک از مشکلات فوق مواجه شدید باید به فکر تعمیر ال سی دی موبایلتان باشید. تقریبا در 90 درصد مواقع هم تعمیر صفحه نمایش گوشی باید با تعویض ال سی دی انجام شود. در ادامه بیشتر در رابطه با تعویض ال سی دی گوشی A70 صحبت خواهیم کرد.

هزینه تعویض ال سی دی گوشی A70

یکی از مهمترین سوالاتی که عموما ذهن کاربران را درگیر می‌کند مربوط به هزینه تعویض کردن صفحه نمایش یا همان ال سی دی گوشی سامسونگ گلکسی A70 می‌شود. عموما چون گوشی های جدید صفحه نمایش های بزرگ تری دارند، هزینه تعویض ال سی دی آن ها هم بیشتر از گوشی های قدیمی است که از نمایشگر کوچک تر بهره‌مند بودند. ضمن اینکه افزایش کیفیت پنل نمایشگر گوشی ها هم در این افزایش هزینه تعمیر موثر خواهد بود. اما خوشبختانه با خدماتی که مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس ارائه کرده، می‌توانید تعویض ال سی دی گوشی A70 را صرف کمترین هزینه انجام دهید! کاهش هزینه تعمیرات LCD در مرکز آداک فیکس به دلیل تامین مستقیم قطعات از شرکت های اصلی  همچنین دریافت دستمزد کم امکانپذیر می‌شود.

تمام پنل های ال سی دی و تاچی که در این مرکز روی گوشی مشتریان نصب خواهند شد در حالت پیش فرض اورجینال و اصل هستند و از هیچ قطعه غیر اورجینالی در تعمیر موبایل مشتریان استفاده نمی‌شود، مگر اینکه متقاضی تعمیرات خاص درخواست کند که قطعه غیر اورجینال و کپی در گوشی وی استفاده شود تا هزینه تعمیر کاهش یابد. به عنوان مثال با نصب پنل های صفحه نمایش غیر اورجینال و کپی در گوشی می‌توان هزینه تعویض ال سی دی گوشی A70 را تا 50 درصد کاهش داد. در ادامه بیشتر در مورد تفاوت های این دو نوع پنل ال سی دی صحبت می‌کنیم.

ال سی دی اورجینال OEM و کپی گوشی A70

دو نوع پنل ال سی دی برای نصب در گوشی سامسونگ گلکسی A70 قابل استفاده است و زمانی که شما برای تعویض صفحه نمایش این گوشی اقدام کنید، احتمالا باید مابین این دو نوع پنل انتخاب داشته باشید. نوع اول همان پنل اورجینال یا OEM است که کیفیتی مشابه با کیفیت صفحه نمایش فابریک گوشی را ارائه می‌کند. اما نوع دوم پنل کپی یا غیر اورجینال است که با لقب های دیگری مثل ال سی دی گرید A، A++ و غیره هم از آن یاد می‌شود. کیفیت این نوع پنل ها در مقایسه با صفحه نمایش فابریک گوشی به مراتب کمتر خواهد بود.

تعویض ال سی دی گوشی A70 با کمترین هزینه

به عنوان مثال پنل های کپی و غیر اورجینال از نظر وضوح تصویر و تولید روشنایی به مراتب ضعیف تر از صفحه نمایش های اورجینال عمل می‌کنند. به همین دلیل عموما وقتی این نوع پنل ها روی گوشی نصب شوند استفاده از دستگاه در محیط های باز و تحت تابش نور به سادگی امکانپذیر نخواهد بود و محتوای روی صفحه خیلی با کیفیت و قابل تفکیک ارائه نمی‌شود. به همین دلیل است که همیشه توصیه می‌کنیم تا حد امکان در تعویض ال سی دی گوشی A70 از پنل های اصلی، اورجینال و OEM استفاده کنید. اما اگر اینطور باشد چرا برخی افراد باید از پنل های کپی استفاده کنند؟

دلیل مسئله ساده است و در بخش قبل هم به آن اشاره مختصری داشتیم! پنل های غیر اورجینال یا کپی نمایشگر در مقایسه با نسخه اورجینال از قیمت پایین تری برخوردارند! بنابراین احتمال دارد کاربر و متقاضی تعمیرات تمایل داشته باشد برای کاهش هزینه تعمیر ال سی دی موبایل A70 خود از یک پنل غیر اورجینال یا اصطلاحا کپی استفاده کند و بدین ترتیب در هزینه تعمیر صرفه جویی نماید. به ویژه اگر شما از گوشی به عنوان گوشی دوم خود استفاده کنید، احتمال اینکه تمایل به نصب پنل LCD غیر اورجینال داشته باشید افزایش پیدا می‌کند. بنابراین اصلی ترین مزیت بکارگیری پنل های غیر اورجینال و کپی در کاهش هزینه خلاصه می‌شود و این پنل ها از نظر کیفیت نسبت به نسخه اورجینال و فابریک ضعیف تر هستند. در مرکز تعمیرات تخصصی آداک فیکس فقط در صورت درخواست مشتریان از این نوع پنل های غیر اصل استفاده خواهد شد.

گارانتی و تعویض ال سی دی گوشی A70

در رابطه با گارانتی گوشی های موبایل و تعویض پنل ال سی دی آن ها سوالات زیادی مطرح می‌شود و کاربران همیشه دوست دارند بدانند تحت چه شرایطی قادر خواهند بود که صفحه نمایش گوشی خود را به صورت رایگان و با استفاده از گارانتی تعمیر کنند! اصلا آیا انجام این کار امکانپذیر است؟ در رابطه با گارانتی باید بگوییم که اگر گوشی خود را تازه خریداری کرده‌اید و از گارانتی بهره می‌برد، خرابی های ناشی از سهل انگاری کاربر یا عوامل محیطی تحت پوش آن نیستند! برای مثال اگر گوشی شما در اثر آب خوردگی خراب شود یا ال سی دی آن در اثر افتادن از دست شما بکشند، گارانتی غرامتی در این راستا ارائه نخواهد کرد!

بنابراین اگر بنا به هر دلیل شما یا عوامل محیطی در به وجود آمدن مشکل صفحه نمایش گوشی دخیل باشید، قادر نخواهید بود که از گارانتی برای تعمیر رایگان موبایل خویش استفاده کنید. گارانتی فقط خرابی هایی را تحت پوشش قرار می‌دهد که خود به خود در گوشی ایجاد شوند. تقریبا در 90 درصد مواقع تعویض ال سی دی گوشی A70 در اثر بروز حوادثی مثل افتادن گوشی از سدت کاربر و شکستن آن انجام می‌شود و به همین جهت تحت پوشش گارانتی اولیه قرار نخواهد گرفت. پس در تعمیرات موبایل سامسونگ به این موضوع توجه داشته باشید. اما بد نیست کمی هم در مورد گارانتی بعد از تعمیر صحبت کنیم.

گارانتی بعد از تعمیرات در واقع سرویسی است که باید از هر مرکز تعمیرات تخصصی موبایلی دریافت کنید. اگر مرکز تعمیراتی که قرار است موبایل شما را تعمیر کند از ارائه گارانتی و تضمین کیفیت امتناع می‌نماید، توصیه داریم از سرویس آن استفاده نکنید. اما آداک فیکس چه تضمینی و گارانتی برای تعمیرات موبایل مشتریان ارائه می‌کند؟ تمام تعمیراتی که در این مرکز انجام می‌شوند مشمول گارانتی 30 روزه خواهند بود. یعنی اگر تعویض ال سی دی گوشی A70 خود را در مرکز تعمیرات آداک فیکس انجام دهید تا 30 روز ضمانت دریافت خواهید کرد و اگر در این بازه زمانی هرگونه مشکلی برای گوشی ایجاد شود، تعمیر آن بدون کوچک ترین عذر و بهانه‌ای صورت خواهد پذیرفت.

از سمت دیگر زمانی که درخواست نصب یک پنل ال سی دی اورجینال و اصل را داشته باشید، مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس در ازای اورجینال بودن پنل ال سی دی جدیدی که روی گوشی شما نصب شده هم گارانتی و ضمانت ارائه می‌کند. بنابراین وقتی از خدمات این مرکز برای تعویض صفحه نمایش گوشی گلکسی A70 استفاده کنید، در حالت عادی و نرمال از تضمین اورجینال بودن پنل جدید نصب شده روی دستگاه بهره‌مند خواهید شد و دیگر جای نگرانی از یابت نخواهید داشت. نصب پنل های ال سی دی غیر اورجینال و کپی در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس روی گوشی مشتریان فقط زمانی انجام می‌شود که متقاضی تعمیر درخواست نصب اینگونه پنل ها را داشته باشد.

تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ A70 با کمترین هزینه - آداک فیکس

نکات مهم در تعویض ال سی دی گلکسی A70

بد نیست کمی هم با نکاتی آشنا شوید که می‌بایست در تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy A70 مورد توجه قرار گیرند. این نکات باید در انتخاب تعمیرکار و مرکز تعمیراتی که قرار است گوشی را تعمیر نماید مورد توجه قرار گیرند چون مستقیما روی کیفیت تعمیر تاثیرگذار خواهند بود. برخی از مهمترین این نکات به شرح زیر هستند:

 • تجربه و مهارت تعمیرکار: همیشه مهارت و تجربه تعمیرکار تاثیر مستقیمی روی کیفیت تعمیری خواهد داشت که روی گوشی انجام می‌گیرد. گوشی های سامسونگ و اپل بسیار حساس و دقیق هستند و نباید تعمیر آن ها توسط تعمیرکاران کم تجربه انجام گیرد. بنابراین اولین نکته مهم مربوط به تجربه و مهارت تعمیرکار می‌شود.
 • لوازم و تجهیزات تعمیر: متاسفانه خیلی از تعمیرکاران موبایل هنوز هم از بی‌کیفیت‌ترین ابزارها و کمترین امکانات و تجهیزات برای تعمیر گوشی مشتریان استفاده می‌کنند. این امر می‌تواند به شدت روی کیفیت تعمیر تاثیرگذار باشد و منجر گردد که استرس ناشی از انجام تعمیر روی دیگر قطعات گوشی افزایش یافته و این قطعات به مرور تحت تاثیر قرار گرفته و عمر مفید آن ها کاهش یابد.
 • قطعات اورجینال: نکته مهم بعدی که باید مورد توجه قرار گیرد مربوط به بکارگیری قطعات اورجینال می‌شود. این مسئله به ویژه زمانی که دنبال تعویض ال سی دی گوشی A70 یا تعویض باتری گوشی باشید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود، چون مستقیما می‌تواند روی کیفیت عملکرد گوشی تاثیرگذار باشد.
 • ضمانت تعمیرات: موضوع مهم بعدی مربوط به تضمینی و گارانتی می‌شود که مرکز تعمیرات مورد نظر در ازای تعمیر گوشی موبایل شما ارائه می‌کند. در مورد این مسئله در قسمت قبل به طور کامل صحبت کردیم و اشاره داشتیم که با سرویس مرکز تعمیرات موبایل آداک فیکس می‌توانید از تضمین 30 روزه تعمیرات بهره‌مند شوید.

با توجه به موارد فوق و انتخاب بهترین مرکز تعمیرات موبایل می‌توانید تعویض ال سی دی گوشی A70 بدون دغدغه و اطمینان خاطر انجام دهید. کارشناسان آداک فیکس از تعمیرکاران با تجربه و حرفه‌ای هستند که با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و ابزارهای روز دنیا تعمیرات تلفن همراه شما را انجام خواهند داد. قطعات بکار رفته در گوشی از نظر اورجینال بودن تضمین می‌شوند و شما گارانتی 30 روزه کیفیت تعمیرات را هم از این مرکز دریافت می‌کنید.

آداک فیکس و تعمیرات تخصصی موبایل سامسونگ

 اگر به دنبال انجام تعمیرات تخصصی موبایل سامسونگ هستید و می‌خواهید تعمیراتی نظیر تعویض صفحه نمایش و ال سی دی گوشی A70 را به یک مرکز کاملا مطمئن و حرفه‌ای واگذار کنید، آداک فیکس بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود. برای ثبت سفارش تعمیر در این مرکز نیازی به مراجعه حضوری نیست و ثبت سفارش با دریافت مشاوره رایگان تعمیرات ضمن تماس با شماره 77921002 از کارشناسان آداک فیکس راهنمایی بیشتر بخواهید. فراموش نکنید تمام تعمیرات تخصصی موبایل سامسونگ در مرکز تعمیرات گوشی آداک فیکس با ارائه تضمین کیفیت 30 روزه و اورجینال بودن قطعات انجام می‌شود.

به این مطلب امتیاز دهید
[کل: 2 میانگین: 5]

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *