Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home4/adakfixi/public_html/wp-content/plugins/mns-woocommerce-rate-based-products/includes/api/parsijoo.php on line 8

Warning: file_get_contents(http://parsijoo.ir/api?serviceType=price-API&query=Currency): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home4/adakfixi/public_html/wp-content/plugins/mns-woocommerce-rate-based-products/includes/api/parsijoo.php on line 8

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home4/adakfixi/public_html/wp-content/plugins/mns-woocommerce-rate-based-products/includes/api/parsijoo.php on line 9

Warning: file_get_contents(http://parsijoo.ir/api?serviceType=price-API&query=Gold): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home4/adakfixi/public_html/wp-content/plugins/mns-woocommerce-rate-based-products/includes/api/parsijoo.php on line 9
آداک فیکس: تعمیر نرم افزاری

تعمیر نرم افزاری

وقتشه تعمیر گوشیتو به جای معتبر بسپاری

تعمیر نرم افزاری موبایل را میتوان مجموعه اقدامی دانست که با هدف رفع باگ و مشکلات نرم افزاری گوش یانجام می‌شوند. ایم تعمیرات هم در آیفون های اپل و هم در گوشی های اندرویدی از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند و در انجام آن ها باید دقت بالایی صرف شود. شما با استفاده از خدمات آداک فیکس می‌توانید انواع تعمیرات نرم افزار موبایل را از قبیل آپدیت و ریستور آیفون و اندروید، مشکلاتی همچون هنگ کردن گوشی و کند بودن آن، نصب رام های کاستوم و استاک، حذف آیکلود و قفل آن از آیفون، حذف قفل گوگل FRP و غیره را با کیفیتی تضمین شده انجام دهید.

درخواست تعمیرات

تعمیر نرم افزاری موبایل چیست ؟

هر تعمیری که مستقیما با بستر سخت افزاری گوشی های هوشمند در ارتباط نباشد و مربوط به بستر نرم افزاری آن ها شود را اصطلاحا تعمیرات افزار موبایل محسوب می‌کنیم. برخلاف تصور اغلب کاربران بخش عمده‌ای از سرویس تعمیرات گوشی های موبایل مربوط به عیب یابی و رفع مشکلات نرم افزاری می‌شود. مشکلان نرم افزاری فقط مخصوص گوشی های خاصی نیستند و هر موبایلی ممکن است با اینگونه مشکلات رو به رو شود. پس اینطور نیست که تصور داشته باشید فقط گوشی های اندرویدی به تعمیر نرم افزاری نیاز دارند یا این تعمیرات در گوشی های آیفون انجام نمی‌شود.

مشکل هنگ کردن و کند شدن گوشی

این مشکل بیشتر برای کاربران گوشی های اندرویدی و به ویژه آن دسته کاربرانی رخ می‌دهد که از گوشی های میان رده یا پایین رده استفاده می‌کنند. راه حل های متعددی برای رفع این مشکل وجود دارد که در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس با در نظر گرفتن تمام جوانب امر از آن ها استفاده خواهد شد و در نهایت سرعت عملکرد گوشی متقاضی به طرز قابل ملاحظه‌ای افزایش پیدا می‌کند. پس رفع مشکل هنگ کردن و کند شدن گوشی یکی از رایج ترین تعمیر نرم افزاری موبایل فعلی است که می‌توانید با سرویس آداک فیکس آن را رفع کنید.

آپدیت iOS و ریستور آیفون

آپدیت سیستم عامل iOS آیفون و آیپد های اپل و همچنین ریستور اطلاعات آن ها یا انجام کارهایی مثل فکتوری ریست، فلش کردن و غیره برای یک کاربر معمولی ساده نیست و شاید پیچیدگی زیادی داشته باشد. این سری ازخدمات هم از رایج ترین تعمیرات نرم افزار موبایل های آیفون محسوب می‌شوند. تمام تعمیرات مرتبط با این حوزه در مرکز آداک فیکس خواهد انجام هستند و تکنسین های این مرکز با ضمانت این تعمیرات نرم افزاری را روی گوشی اپل متقاضیان انجام می‌دهند. اگر با آپدیت کردن سیستم عامل آیفون یا آیپدتان مشکل دارید یا قادر بخ ریستور اطلاعات آن یا فکتوری ریست و فلش کردن دستگاه نیستید، همین حالت از سرویس  تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس استفاده کنید.

نصب کاستوم رام و رام استاک (فلش کردن گوشی)

از دیگر خدمات پرمخاطبی که در مرکز تعمیرات تخصصی آداک فیکس ارائه شده می‌توان به نصب کاستوم رام یا رام های استاک اشاره کرد که اصطلاحا به آن فلش کردن گوشی هم گفته می‌شود. با استفاده از این قابلیت یک رام جدید روی موبایل شما نصب می‌شود. این رام می‌تواند غیر رسمی یا اصطلاحا کاستوم رام باشد یا اینکه رامی رسمی یا آفیسشال محسوب گردد. اگ بخواهید تنظیمات گوشی خود را به حالت پیش فرض کارخانه بازگردانید و تمام باگ های نرم افزاری آن را هم ربرطف سازید یا گوشی خود را بدون امکان بازیابی اطلاعات به فروش برسانید، فلش کردن آن با رام استاک باید انجام گیرد که در مرکز آداک فیکس انجام می‌شود. بنابراین یکی دیگر از راج ترین تعمیر نرم افزاری موبایل های اندرویدی فلش کردن است.

حذف قفل آیکلود و Activation Lock

قفل آیکلود یا همان Activation Lock زمانی نمایان می‌شود که کاربر با فعال بودن اپل آیدی (Apple ID) در گوشی نسبت به فکتوری ریست آن اقدام کند. حال اگر رمز اپل آیدی کاربر قراموش شود و وی در مقابل صفحه Activation Lock قرار گیرد، عملا امکان عبور از این صفحه و استفاده از آیفون خود را نخواهد داشت. این مشکل یکی از رایج ترین تعمیرات نرم افزار موبایل اپل آیفون محسوب می‌شود که در مرکز آداک فیکس انجام خواهد شد. اگر با قفل آیکلود و Activation Lock مواجه شده‌اید و قادر به رفع آن نیستید، همین حالا با کارشناسان آداک فیکس تماس گرفته و از آن ها راهنمایی بخواهید.

حذف گوگل FRP

قابلیت گوگل FRP هم قابلیتی شبیه به Activation Lock یا همان قفل آیکلود است که برای گوشی های اندرویدی و حفاظت از کاربران اندروید ارائه می‌شود. به موجب این قابلیت باید مشخصات آخرین اکانت گوگلی که در گوشی فعال بوده وارد گردد تا اجازه استفاده از سدتگاه و بوت شدن کامل سیستم عامل آن مقدور باشد. واژه FRP در واقع مخفف عبارت Factory Reset Protection است و قفل آن زمانی رائه می‌شود که شما بعد از غیر فعالسازی اکانت گوگل خود در گوشی خیلی سریع نسبت به فکتوری ریست آن اقدام کنید. برای حدف گوگل FRP می‌توانید از سرویس آداک فیکس استفاده کنید. این تعمیر یک تعمیر نرم افزاری موبایل بسیار رایج در گوشی های اندرویدی محسوب می‌شود.

عموما و در اغلب مواقع هزینه‌ای که در ازای تعمیرات نرم افزار موبایل دریافت می‌شود در مقایسه با تعیمرات سخت افزاری کمتر خواهد بود، اگرچه این اصلی همیشگی و دائم برقرار نیست و در برخی مواقع امکان دارد هزینه یک تعمیر نرم افزاری موبایل از تعمیر سخت افزاری بیشتر هم شود به ویژه زمان هایی که با مشملاتی مثل Activation Lock (قفل آیکلود) و بلک لیست بودن گوشی رو به رو باشید. بنابراین اگر با مشکل نرم افزاری در موبایل خودتان رو به رو هستید خیلی نگران هزینه تعمیرات آن نباشید.

برای مشاوره در این زمینه و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان آداک فیکس تماس برقرار کنید و از آن ها راهنمای بخواهید.

بد نیست کمی هم در مورد اهمیت تعمیرات نرم افزاری گوشی های موبایل صحبت داشته باشیم.

برخی کاربران تصور دارند که منشکلات نرم افزاری هیچوقت نمی‌توانند به اندازه مشکلات سخت افزاری مهم و حائز اهمیت باشند اما در واقع اینطور نیست و این نرم افزار موبایل شماست که امکان استفاده و بهره‌گیری از بستر سخت افزاری آن را فراهم می‌سازد، پس تعمیر نرم افزاری موبایل در مواقعی که بهره‌گیری از گوشی به واسطه آن دچار اختلال شده بسیار ضروری خواهد بود.

برخی از مشکلات نرم افزاری می‌توانند حتی منجر شوند که گوشی شما عملا قابل استفاده نباشد و اصطلاحا بریک (Brick) شود. به عنوان مثال اقدام برای نصب یک رام ناسازگار در گوشی می‌تواند منجر به بروز این پدیده گردد.

در این شرایط هرچقدر هم که موبایل شما سخت افزار خوبی داشته باشد عملا استفاده از آن مقدور نخواهد بود. بنابراین اهمیت تعمیرات نرم افزاری موبایل باید جدی گرفته شود و در آن دقت بالایی صرف شود.

کارشناسان آداک فیکس از متخصصین با تجربه و حرفه‌ای هستند که سال هاست در جوزه تعمیرات نرم افزار موبایل و همچنین تعمیرات سخت افزاری گوشی های هوشمند فعالیت دارند. تعمیرات تخصصی از قبیل تعمیر آیفون، تعمیر اندروید، تعمیر صفحه نمایش شکسته گوشی و غیره در کنار تعمیر نرم افزاری موبایل به دست این کارشناسان با تضمین بهترین کیفیت قابل انجام خواهد بود. بنابراین این مسئله می‌تواند مهمترین علت برای اطمیان به سرویس آداک فیکس و استفاده از خدمات آن باشدد. تعمیرات نرم افزاری که در این مرکز انجام می‌شوند هم درست مثل تعمیرات سخت افزاری مشمول 30 روز گارانتی هستند. ضمن اینکه با سرویس این مرکز شما می‌توانید در هزینه و زمان هم صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای داشته باشید.

question

سوالی دارید ؟ منتظر تماس شما هستیم

سوالات و ابهامات خود را با کارشناسان ما درمیان بگذارید.

از مجله آداک

مطالب مرتبط در مجله آداک