Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home4/adakfixi/public_html/wp-content/plugins/mns-woocommerce-rate-based-products/includes/api/parsijoo.php on line 8

Warning: file_get_contents(http://parsijoo.ir/api?serviceType=price-API&query=Currency): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home4/adakfixi/public_html/wp-content/plugins/mns-woocommerce-rate-based-products/includes/api/parsijoo.php on line 8

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home4/adakfixi/public_html/wp-content/plugins/mns-woocommerce-rate-based-products/includes/api/parsijoo.php on line 9

Warning: file_get_contents(http://parsijoo.ir/api?serviceType=price-API&query=Gold): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home4/adakfixi/public_html/wp-content/plugins/mns-woocommerce-rate-based-products/includes/api/parsijoo.php on line 9
آداک فیکس: تعمیر صفحه شکسته

تعمیر صفحه شکسته

وقتشه تعمیر گوشیتو به جای معتبر بسپاری

تقریبا رایج ترین تعمیری که این روزها روی اسمارتفون ها انجام می‌شود و آمار تقاضای بالایی دارد، تعمیر ال سی دی یا همان تعمیر صفحه شکسته گوشی است. این تعمیر می‌تواند با تعویض کردن کامل تاچ ال سی دی موبایل یا تعویض گلس شکسته صفحه نمایش انجام گیرد. اگر بنا به هر دلیل برای صفحه نمایش گوشی شما مشکلی به وجود آمده، به هیچ وجه از سرویس هر تعمیرکار کم تجربه‌ای برای بررسی دستگاه و انجام تعمیرات استفاده نکنید، چون در این صورت لیست بزرگی را متقبل می‌شوید. با خدمات مرکز آداک فیکس می‌توانید یک تعمیر تاچ ال سی دی موبایل مطمئن و کم هزینه را با گارانتی تجربه کنید.

درخواست تعمیرات

تعمیر صفحه شکسته گوشی اپل، سامسونگ و غیره

این روزها صفحه نمایش گوشی های موبایل از نظر ابعاد و اندازه بزرگ تر از قبل شده و این امر سبب می‌شود که ال سی دی آن ها بیشتر در قبال ضربه، فشار و سایر موارد این چنینی حساس شود و احتمال خراب شدن آن هم به مراتب افزایش یابد. تعمیر صفحه شکسته گوشی اپل، سامسونگ، هوآوی و دیگر برندها تقریبا پرتقاضاترین تعمیری است که در هر مرکز تعمیرات موبایلی شاهد ارائه درخواست آن هستیم. اما تعمیر ال سی دی گوشی ها باید با دقت بسیار بالایی انجام شود و این پروسه به هیچ عنوان نباید به دست هر تعمیرکار کم تجربه‌ و غیر قابل اعتمادی واگذار گردد. برخی از مهم ترین مسائلی که در تعمیر صفحه شکسته موبایل حائز اهمیت هستند به شرح زیر خواهند بود.

اورجینال بودن ال سی دی

متاسفانه حیلی از تعمیرکاران بنا به دلیل مختلف از تاچ ال سی دی اورجینال در گوشی مشتریان استفاده نمی‌کنند.

این موضوع بدان معناست که ال سی دی تعویضی و جدید نصب شده در گوشی مشتری اصل و اورجینال نیست و طبیعتا کیفیتی مشابه با نمونه اولیه را ارائه نمی‌کند.

 

متاسفانه برخی افراد سودجو از این روش برای کسب درآمد و سودهای زیاد استفاده به عمل می‌آورند و شما در تعمیر ال سی دی گوشی باید مراقب باشید که قربانی تدابیر شوم اینگونه افراد نشوید. چنانچه تعمیر صفحه شکسته گوشی موبایل خود را به تیم آداک فیکس واگذار کنید، اورجینال بودن تاچ و LCD جدید نصب شده در دستگاه از سمت این شرکت تضمین می‌شود.

تجهیزات مناسب و تجربه کافی

خیلی از تعمیرکارانی که در بازار آزاد فعالیت دارند از تجربه کافی برخوردار نیستند و شاید به تازگی فعالیت خود را در حوزه تعمیرات تخصصی موبایل آغاز کرده باشند. شما به هیچ عنوان نباید به این دسته از تعمیرکاران اعتماد کنید و تعمیراتی از قبیل تعمیر ال سی دی را به آن ها واگذار نمایید.

برخی از تعمیرکاران حتی ممکن است تجربه کافی برای تعویض گلس شکسته ال سی دی گوشی شما را هم نداشته باشد. از سمت دیگر ابزارها و تجهیزاتی که از آن ها برای تعمیر گوشی های موبایل استفاده می‌شود هم از اهمیت بالایی برخوردار هستند. متاسفانه اغلب تعمیرکاران از تجهیزات مناسبی استفاده نمی‌کنند و این مسئله منجر به افزایش تنش بر روی قطعات سخت افزاری گوشی و حتی آسیب دیدن آن ها می‌شود. اگر می‌خواهید تعمیر ال سی دی گوشی شما به دست متخصصین و تکنسین های مجرب و با استفاده از جدیدترین متدها و تجهیزات روز دنیا انجام گیرد از سرویس آداک فیکس استفاده کنید.

یکی از تعمیرات مهمی که خیلی از تعمیرکاران از آن سر در نمی‌آورند و در برخی مواقع می‌تواند جایگزین تعویض ال سی دی شده و هزینه تعمیر ال سی دی را به طرز چشمگیری برای کاربر کاهش دهد، تعویض گلس شکسته صفحه نمایش موبایل خواهد بود. تعویض گلس شکسته صفحه نمایش با تعویض تاچ ال سی دی تفاوت داد و در این تعمیر فقط لایه شیشه‌ای و محافظ روی ال سی دی تعویض خواهد شد و عملا تاچ و LCD موبایل تعویض نمی‌شوند. به همین دلیل است که هزینه این تعمیر به مراتب کمتر از هزینه‌ای خواهد بود باید در ازای تعویض کامل تاچ ال سی پرداخت شود.

 

در مراکزی که تعمیرات تخصصی موبایل صورت می‌پذیرد، قبل از اقدام به منظور تعمیر صفحه شکسته گوشی به طور دقیق وضعیت آن بررسی و آزمایش خواهد شد و مشخص می‌شود که بهترین رویکرد برای انجام تعمیرات چه رویکردی است و سپس با هماهنگی مشتری پروسه تعمیر آغاز خواهد شد. در مواقعی که علیرغم وجود شکستگی روی صفحه گوشی همچنان تاچ و ال سی دی آن بدون مشکل کار کنند لزومی مبنی بر تعویض کامل تاچ و LCD موبایل وجود ندارد و صرفا می‌توان با تعویض گلس شکسته روی صفحه نمایش مشکل گوشی را رفع کرد.

بدین ترتیب هزینه تعمیرات به طرز قابل ملاحظه‌ای کاهش پیدا می‌کند.

عموما تعمیر صفحه شکسته گوشی های موبایل یا همان تعمیر ال سی دی به دو شیوه مختلف انجام می‌شود که با توجه به شرایط و نوع خرابی موجود قابلیت پیاده سازی دارد. حالت اول مربوط به زمانی می‌شود که بنا به هر دلیل مثل وارد شدن ضربه به موبایل یا فشار روی صفحه نمایش یا حتی آب خوردگی یکی از دو بخش تاچ یا LCD موبایل از کار بیفتند یا در عملکردشان اختلالی ایجاد شود. به عنوان مثال ممکن است ال سی دی گوشی محتوای روی صفحه را نشان دهد اما تاچ موبایلتان در قبال دستورات لمسی شما هیچ عکس العملی را ارائه نکند یا برعکس تاچ گوشی کار کند اما قسمتی از ال سی دی موبایل سیاه شود. در اینگونه مواقع تعمیر ال سی دی فقط با تعویض کامل تاچ و LCD قابل انجام است.

اما در حالت و شرایط دوم تاچ و ال سی دی موبایل کار می‌کنند و فقط روی صفحه نمایش گوشی شکستگی هایی دیده می‌شود. در اینگونه مواقع می‌توان صرفا با تعویض گلس شکسته صفحه نمایش موبایل مشکل را رفع کرد و نیازی به تعویض کامل ال سی دی وجود ندارد. خیلی از تعمیرکاران ممکن است بنا به دلایل مختلف در این شرایط باز هم از تعویض LCD استفاده کنند که در این حالت هزینه تعمیرات افزایش می‌یابد. متاسفانه گاها برخی تعمیرکاران هم از این شرایط سوء استفاده به عمل می‌آورند و صرفا گلس صفحه نمایش را تعویض می‌کنند و هزینه تعویض کامل تاچ و ال سی دی موبایل را از مشتری دریافت خواهند کرد.

 

به همین جهت است که توصیه داریم برای تعمیر صفحه شکسته گوشی موبایل خود فقط از سرویس مراکز قابل اعتماد و مطمئن استفاده کنید. برای انجام تعمیرات تخصصی مثل تعویض گلس شکسته صفحه نمایش باید از تجهیزات و دستگاه های خاصی استفاده شود که خیلی از تعمیرکاران موبایل به آن ها دسترسی ندارند.

شما تحت هر شرایط می‌توانید برای بررسی و تعمیر ال سی دی موبایل خود با اطمینان کامل از سرویس آداک فیکس استفاده کنید و انجام این پروسه را به کارشناسان این مرکز واگذار نمایید. فراموش نکنید تمام تعمیرات تخصصی که در مرکز آداک فیکس روی گوشی مشتریان انجام می‌شود دارای ضمانت و گارانتی هستند.

question

سوالی دارید ؟ منتظر تماس شما هستیم

سوالات و ابهامات خود را با کارشناسان ما درمیان بگذارید.

از مجله آداک

مطالب مرتبط در مجله آداک

تعویض گلس ال سی دی Galaxy A50 سامسونگ

یکی از تعمیراتی که گاها می‌تواند منجر به صرفه جویی در هزینه ها شده و مشکل شکستگی صفحه نمایش گوشی سامسونگ A50 را برطرف سازد، تعویض گلس است. در این ….

تعویض گلس شکسته گلکسی A70 سامسونگ

تعویض گلس شکسته گلکسی A70 سامسونگ

یکی از مشکلات رایجی که خیلی از کاربران گوشی سامسونگ Galaxy A70 با آن رو به رو می‌شوند مربوط به شکستن گلس صفحه آن است. این مشکل می‌تواند در اثر ….