تعمیرات آیفون اپل کار تخصصی است که انجام آن نباید به هر فردی واگذار شود چون می‌تواند منجر به بروز مشکلات عمده شود. تخصص تعمیرکار در تعمیر آیفون و همچنین دقت عمل وی و بکارگیری ابزارهای مناسب تعمیر که مورد تایید شرکت اپل باشند از اصلی ترین عواملی هستند که روی کیفیت نهایی تعمیرات اپل تاثیرگذار خواهند بود. اگر به دنبال مرکزی هستید که سرویس تعمیرات آیفون های اپل را با بهترین کیفیت و رعایت تمام نکات لازم انجام دهید، آداک فیکس بهترین گزینه برای انتخاب است. اما چرا آداک فیکس را برای تعمیر آیفون به شما پیشنهاد می‌کنیم و چه نکات مهمی وجود دارند که باید در تعمیرات اپل به آن ها توجه شود؟

نکات مهم در تعمیرات تخصصی آیفون

نکات بسیار مهمی وجود دارند که وقتی پای تعمیرات اپل و آیفون های این شرکت به میان می‌آید باید به آن ها توجه شود. در صورتی که تعمیر آیفون های اپل بدون توجه به این نکات صورت پذیرد مطمئنا نتیجه مطلوبی را در پی نخواهد داشت و می‌تواند مشکلات زیادی را برای کاربر ایجاد کند. برخی از اصلی ترین نکاتی که باید در تعمیرات تخصصی آیفون به آن ها توجه شود شامل موارد زیر هستند:

تجربه و تخصصی تعمیرکار

تعمیرکار یا تکنسینی که قرار است تعمیرات آیفون اپل را انجام دهد می‌بایست به اندازه کافی در این حوزه تخصص و تجربه داشته باشد. تعمیر کردن آیفون های اپل کار آسانی نیست و نیاز به دقت و تجربه بسیار بالایی دارد. از آنجایی که کارشناسان مرکز تعمیرات آداک فیکس همواره در جدیدترین دوره های تخصصی تعمیرات اپل شرکت دارند و سال هاست که در این زمینه به فعالیت می‌پردازند، قادر خواهند بود که تعمیرات تخصصی آیفون شما را با تضمین بهترین کیفیت صورت دهند. اعضای تیم تکنسین مرکز تعمیرات آداک فیکس تقریبا از خبره‌ترین تعمیرکاران حال حاضر آیفون و اپل در ایران تشکیل می‌شوند تا خدماتی تخصصی را با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهند.

بکارگیری تجهیزات و لوازم تعمیر مناسب

نکته مهم بعدی که متاسفانه در اغلب مراکز تعمیرات اپل به آن بی‌توجهی می‌شود و مستقیما روی کیفیت تعمیر آیفون تاثیرگذار خواهد بود مربوط به ابزارها و تجهیزاتی می‌شود که برای تعمیرات آیفون از آن ها استفاده خواهد شد. اپل به شدت بر سر این موضوع حساس است و برای تعمیر تخصصی آیفون هایش کیت های تخصصی منحصر به فردی را ارائه می‌کند. به دلیل ظرافتی که در آیفون ها بکار رفته استفاده از روش های سنتی برای تعمیر آن ها بازده مناسبی نخواهد داشت و حتی می‌تواند منجر به صدمه زدن به آیفون ها شود. در مرکز آداک فیکس از جدیدترین تجهیزات پیشرفته و رسمی اپل برای تعمیر تخصصی آیفون استفاده به عمل می‌آید و بدین ترتیب تمام استانداردهای مورد نظر اپل رعایت می‌شوند و در نتیجه کیفیت نهایی تعمیر در بالاترین سطح ممکن قرار می‌گیرد. به همین جهت است که توصیه داریم تعمیرات تخصصی آیفون را فقط به کارشناسان آداک فیکس واگذار کنید تا خیالتان از بابت کیفیت نهایی تعمیر گوشی راحت باشد.

نصب قطعات اورجینال در تعمیر آیفون

نکته مهم بعدی که باید به آن توجه شود مربوط به بکارگیری و نصب قطعات با کیفیت در تعمیرات تخصصی آیفون و اپل خواهد بود. متاسفانه در بازار آزاد وضعیت به گونه‌ای شده که قطعات تقلبی و غیر اورجینال زیادی برای آیفون ها عرضه می‌شوند و خیلی از تعمیرکاران بنا به دلایل مختلف از این قطعات در گوشی متقاضیان تعمیر آیفون استفاده می‌کنند. این امر می‌تواند به شدت کیفیت تعمیرات اپل را کاهش داده و منجر شود که متقاضی تعمیرات بعد از مدت کوتاهی از تعمیر صورت گرفته ناراضی گردد. خوشبختانه در مرکز آداک فیکس فقط از قطعات اورجینال و دارای ضمانت در تعمیرات تخصصی آیفون استفاده می‌شود. بدین ترتیب خیال متقاضی تعمیرات آیفون از بابت کیفیت قطعه نصب شده در موبایل وی هم راحت خواهد بود.

بخشی از خدمات تعمیر آیفون شرکت آداک فیکس

در شکرت آداک فیکس انواع تعمیرات تخصصی آیفون و اپل قابل انجام است و از این نظر هیچ محدودیتی برای ثبت سفارش مشتریان عزیز وجود ندارد. برخی از اصلی ترین خدمات تعمیر آیفون ارائه شده در این مرکز به شرح زیر هستند:

تعمیر باتری گوشی اپل

تعمیر تاچ ال سی دی گوشی اپل

تعمیر برد گوشی اپل

تعمیر گوشی آب خورده

تعویض گلس شکسته ال س دی آیفون ها

تعمیر دوربین آیفون

عیب یابی تخصصی و شناسایی قطعات معیوب

رفع عیب های نرم افزاری

تعویض قاب آیفون

تعویض فلت وای فای

تعویض فلت و سوکت شارژ

و غیره …

موارد فوق تنها بخشی از اصلی ترین خدمات و سرویس هایی هستند که در مرکز تعمیرات تخصصی اپل آداک فیکس ارائه شده‌اند. شما با استفاده از خدمات این مرکز می‌توانید یک تعمیر کاملا مطمئن، سریع و تضمین شده را بر روی گوشی آیفون خود انجام دهید.

هزینه تعمیرات آیفون

یکی از دغدغه های اصلی خیلی از کاربران و متقاضیان تعمیرات اپل مربوط به هزینه تعمیر می‌شود. عموما قطعات سخت افزاری آیفون ها گران قیمت هستند، مخصوصا اگر قرار باشد که نسخه اورجینال این قطعات در گوشی مشتری نصب شود. اما در مرکز آداک فیکس سعی شده که هزینه تعمیر آیفون به حداقل مقدار ممکن کاهش داده شود و به نوعی کمترین دستمزد تعمیرات از متقاضیان و مشتریان عزیز دریافت گردد. ضمن اینکه به دلیل تهیه عمده قطعات سخت افزاری اپل توسط تیم آداک فیکس، قیمت و هزینه این قطعات ارزان تر محاسبه می‌شود و این موضوع به طرز محسوسی روی کاهش هزینه تعمیرات تاثیرگذار خواهد بود. پس با سرویس مرکز آداک فیکس دیگر نگران هزینه تعمیرات آیفون خود نباشید.

شرایط گارانتی تعمیرات‌ اپل در آداک فیکس

شرکت آداک فیکس ضوابط خاصی را برای انجام تعمیرات تخصصی آیفون و اپل بر روی گوشی های مشتریان در نظر گرفته تا بدین ترتیب خیال مشتریان محترم از بابت کیفیت تعمیرات تخصصی صورت گرفته بر روی موبایلشان راحت باشد. آداک فیکس در قدم اول اورجینال بودن قطعات نصب شده و تعویضی در آیفون مشتریان را تضمین می‌کند، مگر اینکه بنا به درخواست متقاضی تعمیرات و برای کاهش هزینه از قطعات غیر اورجینال استفاده شود. از سمت دیگر تمام تعمیراتی که روی آیفون های متقاضیان در این مرکز انجام می‌گیرد دارای 30 روز گارانتی خواهند بود. بنابراین با استفاده از خدماتی که آداک فیکس ارائه کرده می‌توانید تعمیر آیفون خود را با اطمینان خاطر انجام دهید و مطمئن باشید که این تعمیر با رعایت تمام استاندارد های لازم و توسط تکنسین کاملا مجرب و با بکارگیری تجهیزات برتر روز دنیا انجام شده است. از همه مهمتر اینکه می‌توانید از تضمین و گارانتی 30 روزه تعمیرات و اورجینال بودن قطعات تعویضی اپل هم بهره‌مند شوید.

درخواست آنلاین تعمیر آیفون در آداک فیکس

علاوه بر امکان مراجعه حضوری و ثبت درخواست تعمیرات تخصصی آیفون شما می‌توانید از طریق سایت رسمی شرکت هم درخواست خود را به ثبت برسانید. در این حالت تعمیرات اپل با توجه به توضیحات شما و مطابق با تخمین هزینه‌ای که توسط کارشناسان ما صورت می‌پذیرد  بعد از توافق دو طرفه قابل انجام خواهد بود. دریافت گوشی متقاضی تعمیرات و تحویل دادن دستگاه به وی هم با پیک رایگان آداک فیکس صورت می‌پذیرد تا متقاضیان محترم درگیر ترافیک شهری و مراجعه حضوری برای ارائه درخواست تعمیر آیفون نباشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات سرویس تعمیر اپل در آداک فیکس می‌توانید با شماره ۷۷۹۲۱۰۰۲ تماس برقرار کنید و از کارشناسان این مرکز راهنمایی بخواهید.

برای یک پیشنهاد ویژه آماده اید؟
اشتراک ایمیل های خودتان را 500 برابر افزایش دهید!
اصلاً اهمیتی ندارد که از این قالب چه استفاده ای خواهید کرد، در هر صورت شما بهترین ظاهر و بیشترین کارایی را خواهید داشت. فقط کافیست این قالب را بر روی سایت خود نصب کنید!
نام خود را وارد نمایید
ایمیل خود را وارد نمایید
شماره موبایل خود را وارد نمایید
اطلاعات شما به صورت کاملا محرمانه نزد ما خواهد بود.