آنلاک اپراتور

یکی از سرویس های پرطرفدار شرکت آداک فیکس که با ضمانت هم ارائه می‌شود، سرویس آنلاک اپراتور است. آنلاک گوشی تحت اپرتورهای مختلف در این مرکز با کمترین قیمت و طی کوتاه ترن مدت زمان ممکن امکانپذیر خواهد بود. با استفاده از خدمات مرکز آداک فیکس حتی می‌توانید گوشی هایی که در بلک لیست اپرانورهای مختلف از قبیل تی موبایل (T-Mobile)، اسپرینت (Sprint) و غیره قرار دارند را هم آنلاک فکتوری کنید. در ادامه بیشتر در رابطه با جزئیات این سرویس و ماهیت آنلاک اپراتور های گوشی های اپل آیفون، سامسونگ و غیره صحبت می‌کنیم تا شما بهتر با سرویس آنلاک فکتوری آداک فیکس آشنا شوید.

آنلاک اپراتور چیست و چرا باید انجام شود؟

اگر بخواهیم خیلی ساده و کوتاه همه چیز را برایتان شرح دهیم می‌توان اینطور گفت که برخی از شرکت های ارائه دهنده خدمات ارتباطی نظیر اسپرینت (Spring)، تی موبایل (T-Mobile)، ورایزن (Verizon) و غیره ضمن عقد قرار داد با کمپانی های سازنده گوشی های موبایل نظیر سامسونگ، اپل، هوآوی و غیره تعدادی از گوشی های آن ها را به صورت قفل شده با سرویس شرکتشان عرضه می‌کنند. این گوشی ها فقط قابلیت استفاده از خدمات اپراتوری را دارند که تحت قراداد با آن هستند یا اصطلاحا لاک آن اپراتور خواهند بود. حال اگر این گوشی ها توسط افرادی خریداری شده و این افراد بخواهند از سیم کارت اپراتورهای دیگر در آن استفاده کنند، با مشکل رو به رو خواهندشد و اینجاست که آنلاک اپراتور الزامی می‌شود!

آنلاک فکتوری اپراتور یا به بیان ساده تر همان آنلاک کردن اپراتور آیفون، سامسونگ و غیره پروسه‌ای است که به موجب آن حق و حقوق قانونی شرکت تحت قرارداد با آن گوشی پرداخت خواهد شد و محدودیت های استفاده از اپراتور مذکور بر روی دستگاه هم بدین ترتیب برداشته می‌شود. پس اگر گوشی آیفون، سامسونگ یا هر برند دیگری که دارید لاک یک اپراتور خاص باشد نمی‌توانید از سم کارت های ایرانسل، همراه اول، رایتل و غیره در آن استفاده کنید، مگر اینکه در قدم اول آنلاک اپراتور را انجام دهید. این دقیقا سرویسی است که آداک فیکس در اختیار شما قرار می‌دهد. با خدمات این مرکز می‌توانید آنلاک فکتوری گوشی برندهای مختلف و همچنین اپراتورهای گوناگون را با کمترین هزینه و طی کوتاه ترین مدت زمان ممکن انجام دهید.

آنلایک اپراتور اسپرینت (Sprint) | آنلاک اپراتور تی موبایل (T-Mobile)

آنلاک فکتوری گوشی هایی که توسط تمام اپراتورهای سراسر دنیا قفل شده باشند توسط سرویس آداک فیکس قابل انجام خواهد بود اما در این بین دو اپراتور اسپرینت و تی موبایل تقریبا از پرمخاطب ترین اپرانورهایی هستند که با درخوست آنلاک فکتوری گوشی های آن ها رو به رو هستیم و از سمت دیگر دو شرکت قوانین سخت گیرانه‌ای‌ هم برای آنلاک کردن گوشی های تخت قفل سرویس خود دارند. با شما با استفاده از خدماتی که در آداک فیکس ارائه شده می‌توانید آنلاک فکتوری گوشی خود را خیلی راحت و ساده انجام دهید. دقت داشته باشید که مدل گوشی شما در انجام آنلاک و موفقت آمیز بودن پروسه آن خیلی مهم و حائز اهمیت نیست، یعنی فرقی ندارد که به دنبال آنلاک فکتوری اپراتور گوشی سامسونگ باشید یا در پی آنلایک اپرانور آیفون، چون تحت هر دو شرایط موضوع اصلی مربوط به اپراتوری می‌شود که گوشی شما با آن قرارداد داشته و تحت لاک آن خواهد بود.

آنلاک اپراتور

آنلاک اپراتور آیفون

پرتقاضا ترین سرویس آنلاک فکتوری مربوط به آنلاک اپراتور آیفون می‌شود که در آن باید قفل سیم کارت ارائه شده روی یک گوشی اپل آیفون باز شود. این پروسه عموما کمی زمانگیر خواهد بود و می‌تواند با توجه به کیفیت سرویس دهی اپراتوری که گوشی تحت لاک آن واقع شده تا چند روز طول بکشد. عموما هزینه هایی که باید در ازای آنلاک فکتوری گوشی های اپل پرداخت شود کمی بیشتر از گوشی دیگر برندهاست و این مسئله به استراتژی ها و سیاسیت های همکاری اپل با این اپراتروهای مربوط می‌شود و باز هم به مدل گوشی ارتباط مستقیمی ندارد. شانس موفقت آنلاک فکتوری آیفون های اپل با استفاده از سرویس آداک فیکس بسیار بالاست و عموما در 99 درصد مواقع این پروسه با موفقیت انجام می‌شود. حتی اگر آیفون مود نظر در بلک لیست اپراتور تحت قرارداد باشد هم کارشناسان آداک فیکس با پرداخت هزینه مورد نیاز اپراتور مذکور آنلاک گوش را انجام می‌دهند.

آنلاک اپراتور سامسونگ

دومین برندی که گوشی های آن به شدت تقاضای بالایی برای آنلاک فکتوری دارند، گوشی های برند سامسونگ هستند. گوشی های این برند هم می‌توانند تحت لاک اپراتورهای بززکی مثب اسپرینت، ورایزن، تی موبایل و غیره قرار گیرند. خوشبختانه عموما هزینه و قمیت آنلاک اپراتور سامسونگ در مقایسه با اپل و آیفون های این شرکت کمتر است اما اگر گوشی در بلک لیست اپراتور مورد نظر قرار داشته باشید احتمال افزایش هزینه افزایش می‌یابد. شانس موفقیت آنلاک فکتوری گوشی های سامسونگ هم با استفاده از سرویس آداک فیکس بالاست و عموما به بالغ بر 99 درصد می‌رسد. پس اگر می‌خواهید با خیال راحت گوشی خود را آنلاک فکتوری کنید و محدودیت های اپراتور آن را بردارید، آداک فیکس آماده خدمات رسانی به شماست.

بلک لیست اپراتور چیست؟

گوشی هایی که سعی در آنلاک آن ها خواهید داشت در دیتابیس شرکت ارائه دهنده خدمات سیم کارت با کد IMEI اختصاصی که دارند ثبت شده‌اند. در حالت عادی همه گوشی های تحت لاک اپرانورهای مختلف نرمال هستند و آنلاک اپراتور آن ها هم با طی کردن مراحل عادی قابل انجام خواهد بود. اما در برخی مواقع ممکن است یک گوشی خاص در بلک لیست یک شرکت ارائه دهنده خدمات قرار گیرد که در این شرایط روند آنلاک فکتوری گوشی به مراتب سخت تر می‌شود. اما چطور یک گوشی در بلک لیست اپراتورها قرار داده می‌شود؟ عموما این اتفاق برای گوشی های دست دوم رخ می‌دهد که کاربر اول آن ها برای مدت زمانی از گوشی و خدماتش استفاده می‌کند اما هزینه های آن را نمی‌پردازد و گوشی را در همین حالت به فرد دیگری می‌فروشد.

در اینگونه مواقع گوشی در بلک لیست شرکت ارائه دهنده خدمات سیم کارت قرار خواهد گرفت و برای آنلاک اپراتور گوشی باید حتما هزینه های قبلی آن پرداخت شود. برخی از گوشی ها هم ممکن است به عنوان گوشی سرقتی و دزدیده شده گزارش داده شوند وبدین ترتیب در بلک لیست اپراتورها قرار گیرد. آنلاک فکتوری اپراتور گوشی هایی که بلک لیست شده باشند غیر ممکن نیست و متخصصین و کارشناسان آداک فیکس قادر به انجام این کار خواهند بود طبیعتا پروسه رفع محدودیت این نوع گوشی ها زمانگیرتر، پرهزینه تر و پردردسرتر خواهد بود و شانس موفقیت آنلاک آن ها هم به مراتب کمتر از گوشی های وایت لیست یا نرمال است.

آنلاک اپراتور

آنلاک فکتوری اپراتور گوشی در آداک فیکس

با سرویس و خدمات مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس می‌توانید آنلاک فکتوری انواع گوشی های موبایل برند سامسونگ، هوآوی، اپل، سونی، اچ تی سی و غیره را با کمترین هزینه و بیشترین شانس موفقیت انجام دهید. کارشناسان مرکز آداک فیکس بال سال ها تجربه امکان انجام آنلاک فکتوری اپراتروهایی نظیر تی موبایل، ورایزن، اسپرینت و غیره را ممکن ساخته‌اند. در دقم اول بررسی وضعیت گوشی شما توسط متخصصین این مرکز انجام خواهد شد و مشخص می‌گردد که گوشی مورد نظر در وضعیت نرمال قرار گرفته یا در بلک لیست اپراتور تحت قرارداد خویش واقع است. سپس تخمین هزینه آنلاک اپراتور ارائه خواهد شد و در صورت درخواست شما، پروسه آنلاک فکتوری انجام می‌گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس آنلاک فکتوری گوشی های موبال در آداک فیکس می‌توانید با شماره 77921002 تماس خاصل کنید و از کارشناسان ما راهنمایی بخواهید.

برای یک پیشنهاد ویژه آماده اید؟
اشتراک ایمیل های خودتان را 500 برابر افزایش دهید!
اصلاً اهمیتی ندارد که از این قالب چه استفاده ای خواهید کرد، در هر صورت شما بهترین ظاهر و بیشترین کارایی را خواهید داشت. فقط کافیست این قالب را بر روی سایت خود نصب کنید!
نام خود را وارد نمایید
ایمیل خود را وارد نمایید
شماره موبایل خود را وارد نمایید
اطلاعات شما به صورت کاملا محرمانه نزد ما خواهد بود.