تعمیرات گوشی های اندرویدی

وقتشه تعمیر گوشیتو به جای معتبر بسپاری

تعمیرات تخصصی گوشی های اندرویدی باید با توجه به نوع گوشی و همچنین برند سازنده آن انجام شود و این دو مورد به طور مستقیم روی حساسیت تعمیر گوشی تاثیرگذار هستند. با خدماتی که شرکت آداک فیکس ارائه کرده می‌توانید تعمیرات اندروید را با ضمانت 30 روزه و اطمینان از کیفیت نهایی انجام دهید. در این مرکز تعمیرات سامسونگ، تعمیرات هوآوی، تعمیرات شیائومی، تعمیرات سونی و دیگر گوشی ها با استفاده از جدیدترین متدها و تجهیزات روز دنیا و به دست تکنسین های خبره انجام می‌شود.

درخواست تعمیرات

اهمیت تعمیرات اندروید و انجام تخصصی تعمیر گوشی

برخی افراد تصور دارند که تعمیر گوشی های اندرویدی نمی‌تواند به اندازه تعمیرات تخصصی آیفون های اپل حائز اهمیت باشد، در حالی که این یک باور غلط است و تعمیرات اندروید دقیقا به اندازه تعمیر آیفون ها حساس بوده و نیازمند دقت بالایی است. البته مدل گوشی شما و همچنین برند سازنده آن می‌تواند روی میزان دشوار بودن یا سهولت پروسه تعمیر تاثیرگذار باشد. به عنوان مثال تعمیرات سامسونگ و به ویژه گوشی های جدیدتر این برند که از صفحه نمایش های بدون حاشیه و قاب یکپارچه بهره می‌برند دشوارتر از گوشی های میان رده دیگر برندهاست. همین روال و شرایط برای تعمیرات هوآوی، تعمیرات شیائومی و گوشی های دیگر برندها هم صادق خواهد بود.

تقریبا رایج ترین و پرتقاضاترین تعمیر گوشی های موبایل مربوط به تاچ و ال سی دی آن ها می‌شود. بروز اختلال در عملکرد تاچ ال سی دی گوشی ها می‌تواند ناشی از عوامل متعددی از قبیل ضربه، فشار، آب خوردگی و غیره باشد. در خیلی از مواقع افتادن گوشی از دست کاربر و برخورد آن با زمین منجر می‌شود که تعویض تاج ال سی دی شکسته گوشی اندروید الزامی شود. ضمن اینکه این تعمیر مخص گوشی های اندرویدی نیست و کاربران آیفون های اپل هم زیاد با این مشکل رو به رو می‌شود. پس تعمیر تاچ و LCD یکی از رایج ترین تعمیرات اندروید است.

در تعمیرات سامسونگ، تعمیرات هوآوی و یگر گوشی های اندرویدی اگر قرار باشد تعویض ال سی دی صورت پذیرد باید به چند نکته مهم توجه کرد. اول اینکه حتما یک تاچ و ال سی دی اورجینال در گوشی نصب شود و دوم اینکه در حین تعمیر از تجهیزات مناسب استفاده به عمل آید و تعمیر گوشی اندروید با رعایت استانداردهای لازم صورت پذیرد. تیم آداک فیکس می‌تواند در این راستا یک سرویس برتر را برای شما عزیزان ارائه کند.

با استفاده از خدمات آداک فیکس شما هم از تضمین اورجینال بودن تاچ ال سی دی جدید موبایلتان بهره‌مند می‌شوید و هم می‌توانید مطمئن باشید که تمام استانداردهای لازم در حین انجام تعمیرات رعایت می‌شوند چون در مرکز آداک فیکس از مدرن ترین تجهیزات برای تعمیرات اندروید استفاده خواهد شد.

تعویض باتری هم یکی دیگر از رایج ترین تعمیراتی است که در گوشی های اندرویدی انجام می‌شود. این تعمیر چه بخواهید و چه نخواهید باید حداکثر بعد از 2 سال در هر گوشی موبایلی انجام شود چون ماهیت باتری های لیتیون یونی و پلیمری سبب می‌شود که بعد از این بازه زمانی قدرت و کیفیت شارژدهی باتری دستگاه به شدت افت کند. پس تعویض باتری از دیگر تعمیرات سامسونگ، تعمیرات هوآوی و در مجموع تعمیرات اندروید رایح محسوب می‌شود.

در تعویض باتری هم دقیقا توجه به دو نکته قبلی که اشاره کرده بودیم واجب است. اطمینان از اورجینال و اصل بودن باتری جدیدی که در گوشی نصب می‌شود واقعا حائز اهمیت خواهد بود. برای جلوگیری از نصب شدن باتری های تقلبی در گوشی به هیچ وجه از سرویس و خدمات تعمیرکاران تازه کار و ناشناس استفاده نکنید.

با بکارگیری خدمات شرکت آداک فیکس می‌توانید از تضمین اورجینال بودن باتری جدید نصب شده در گوشی بهره‌مند شوید و بدین ترتیب تعمیر گوشی خودتان را با اطمینان خاطر انجام دهید. فراموش نکنید نصب باتری های تقلبی در گوشی موبایل می‌تواند ریسک های خیلی مهمی را در پی داشته باشد.

شکرت آداک فیکس سال هاست که در زمینه تعمیرات اندروید و همچنین تعمیرات تخصصی سامسونگ، هوآوی و غیره فعالیت دارد. در این مرکز از تجربه تکنسین های خبره و کارشناسان مجربی استفاده می‌شود که شاید افراد مشابه و با پتانسیل یکسان آن ها در ایران به ندرت وجود داشته باشند.

همچنین در این مرکز از جدیدترین لوازم و تجهیزات روز دنیا در تعمیر گوشی مشتریان استفاده خواهد شد و این امر سبب می‌شود که تعمیرات موبایل با بهترین کیفیت ممکن صورت پذیرد.

از سمت دیگر بهره‌گیری از قعطات اورجینال و ارائه ضمانت برای قطعات تعویض شده و همچنین تضمین 30 روزه کیفیت تعمیرات موبایل از دیگر مزیت هایی است که سبب می‌شوند آداک فیکس به یکی از بهترین گزینه های موجود برای انجام تخصصی تعمیرات اندروید تبدیل گردد.

اگر می‌خواهید یک تعمیر تخصصی روی گوشی شما انجام گیر و خیالتان از بابت کیفیت تعمیر موبایل اندرویدی خودتان راحت باشد، آداک فیکس بهترین گزینه برای انتخاب است.

اغلب کاربرانی که در ایران از گوشی های اندرویدی استفاده می‌کنند، محصولات برندهای سامسونگ و هوآوی را تهیه کرده‌اند.

به همین دلیل تقاضا برای تعمیرات سامسونگ و تعمیرات هوآوی به مراتب بیشتر از تقاضای ارائه شده برای گوشی های اندرویدی دیگر برندها از قبیل سونی، شیائومی، اچ تی سی و غیره خواهد بود. این موضوع سبب می‌شود که تعمیرات اندروید و گوشی های مبتنی بر این سیسنم عامل تولید شده توسط دو برند مذکور بیش از پیش حائز اهمیت شود.

در مرکز آداک فیکس تمام استانداردهایی که باید در حین تعمیرات تخصصی گوشی های سامسونگ و هوآوی رعایت شوند مورد توجه قرار می‌گیرند و کارشناسان این مرکز در دوره های پیشرفته و مستمر آموزش تعمیرات موبایل سامسونگ و هوآوی شرکت می‌کنند.

بنابراین شما می‌توانید با استفاده از خدمات مرکز آداک فیکس تعمیر گوشی سامسونگ یا هوآوی خودتان را با اطمینان کامل از کیفیت تعمیرات نهایی انجام دهید.

تعمیر باتری گوشی اپل

تعمیر تاچ ال سی دی

تعمیر برد گوشی اپل

تعمیر گوشی آب خورده

تعویض گلس شکسته

تعمیر دوربین آیفون

عیب یابی تخصصی

رفع عیب های نرم افزاری

تعویض قاب آیفون

تعویض فلت وای فای

تعویض فلت و سوکت شارژ

شناسایی قطعات معیوب

question

سوالی دارید ؟ منتظر تماس شما هستیم

سوالات و ابهامات خود را با کارشناسان ما درمیان بگذارید.

از مجله آداک

مطالب مرتبط در مجله آداک