آموزشگاه

آموزشگاه تعمیرات تلفن همراه آداک

مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک با بیش از 10 سال سابقه درخشان در زمینه تعمیرات تخصصی تلفن همراه اقدام به برگزاری دوره های مختلف آموزش تعمیرات پابه  تا تخصصی انواع برند های مطرح موبایل می نماید.

تعمیرات تلفن همراه یکی از پر درامد ترین شغل های حال حاضر بازار کشورمان است .به شرط انکه شما متخصص این شغل باشید.طبیعتا برای کسب مهارت دانش هر حرفه ای نیازمند این هستیم که ابتدا در رابطه با آن تحقیبق کنیم و به آن علاقمند باشیم. باید از تجربه افراد متخصص و حرفه ای که سال ها عمر خود را در آن حرفه گزرانده اند استفاده و در ززمان و هزینه خود صرفه جویی کنیم.با دانش فنی وارد این شغل شویم بعد از طی این مراحل فقط و فقط تکرار-تمرین و پشتکار در کنار کسب تجربه شما متخصص این حرفه هستید و خواهید دید که دانش و مهارت شما چگونه همانند یک کارخانه برای شما پول سازی می کند

1.تعمیرات تلفن همراه با توجه به درآمد و سرمایه اولیه که نیاز به شروع کار دارید جزو شغل های پر درآمد با سرمایه کم تلقی می شود.

2.تعمیرات موبایل شغلی اشباع ناپذیر است زیرا هر روز افراد بیشتری به گوشی های هوشمند روی می آورند 

3.تعمیرات تلفن همراه از لحاظ سختی کار در  مقایسه با تعمیرکار خودرو جزو شغل های سبک به حساب می آید.

ویژگی های آموزش در مرکز تعمیرات آداک

mobile-repairing

ما آموزشگاه نیستیم و شما تعمیرات را در یک محیط کاملا کارگاهی و فروشگاهی یاد می گیرید. اینکه چگونه یک گوشی آسیب دیده را در نگاه اول عیب یابی کنید و چگونه با مشتری درباره مشکل صحبت کنید-چگونه استعلام قیمت قطعات مورد نیاز را بگیرید و در آخر گوشی آسیب دیده را پذیرش کنید و سپس به تعمیر آن بپردازید .این موارد را هیچ وقت و در هیچ آموزشگاهی به شما یاد نخواهند داد زیرا مراجعه کننده در محیط آموزشی وجود ندارد

دوره های آموزش تماما بصورت خصوصی و یا نیمه خصوصی در مرکز تعمیرات آداک برگزار میشود. . (یک یا دو نفره)

همه جلسات بصورت تئوری و عملی برگزار می شود به ایت صورت که ابتدا فصل مورد نظر بصورت تئوری آموزش داده می شود سپس بصورت عملی به بررسی مشکل میپردازیم در آخر هنرجو دست به کار می شود و صفر تا صد مشکل را خودش بر روی برد زنده تعمیر می کند تا تمامی سئوالات و ایرادات کاملا بر طرف شود

یک سال پشتیبانی کامل از هنرجو که بداند هیچ وقت تنها نیست و یک تیم تعمیراتی متخصص در راه کسب تجربه همراه او هستند

سوالات متداول

این تمام به میزان مهارت شما و محل کسب درآمد شما ارنباط دارد ولی با توجه به شرایط بازار کار در این حرفه کمترین درآمد می توان 10 الی 15 میلیون تومان در ماه در نظر گرفت با حداقل امکانات (ما افرادی در این حوزه داریم که در آمدی بالای 100 میلیون تومان در ماه دارند)

هیتر و هویه – لوپ – ست پیچ گوشتی و آچار تعمیراتی – منبع تغذیه-مولتی متر -سیم قلع-روغن فلکس-پروگرامر-شابلون و …..برای مدیریت خرید ابزار آلات مورد نیاز می توانید در ابتدا لوازم خیلی ضروری را تهیه کنید و با پیشرفت کار ابزار های درگر را رفته رفته خریداری کنید و کار خود را گسترش دهید.

شما یکبار بابت ابزار آلات هزینه می کنید.مبلغ مورد نیاز برای تهیه یک ست کامل ابتدایی که بتوانید به کمک آن قسمت اعظم تعمیرات سخت افزاری را انجام دهید 30 میلیون تومان است.البته در مجموعه آداک شما می توانید بعد از گزراندن دوره به صورت اقساط هم خریداری کنید. 

خیر.ولی ترجیحا 16 سال به بالا

بله. ولی اول باید در دوره مقدماتی یعنی همان آموزش پایه تعمیرات موبایل ثبت نام کنند و بعد اتمام در دوره های پیشرفته شرکت کنند.

خیر.نیازی به دانش کامل یا خیلی تخصصی الکترونیک ندارید-ما هر چه در زمینه الکترونیک نیاز داشته باشید را در مبانی الکترونیک و مدار به شما آموزش می دهیم.

خیر.شما نیازی به پرداخت هیچ هزینه اضافه ای نیستین  و ما همه ابزار ها و بردهای لازم را در اختیار شما قرار می دهیم تا کامل مسلط شوید.

ما تا زمانی که تعمیرات را یاد نگرفتید همراه شما هستیم-یاد نگرفته از پیش ما نمیروید.

دوره آموزش پایه تعمیرات موبایل

3/000/000 تومان 10 جلسه 2 ساعته
  • مشاوره رایگان
  • کلاس خصوصی
  • پشتیبانی 1 ساله
محبوب

دوره آموزش تخصصی آیفون

12/000/000 تومان 15 جلسه 2 ساعته
  • مشاوره رایگان
  • کلاس خصوصی
  • پشتیبانی 1 ساله
حرفه ای ها