تعویض گلس شکسته آیفون 11 اپل با قیمت پایین

  • ۱۲:۰۹ ب.ظ
  • مرداد ۲۰, ۱۳۹۹
تعویض گلس شکسته آیفون 11 اپل با قیمت پایین

شکستن گلس صفحه نمایش گوشی آیفون 11 یکی از اتفاق های رایجی است که عموما به دلیل وارد شدن ضربه به گوشی یا فشار بر روی صفحه نمایش آن رخ می‌دهد. زمانی که صرفا گلس گوشی بشکند و تاچ و ال سی دی آن سالم باشند می‌توان با تعویض گلس مشکل را برطرف کرد. در ادامه این مطلب به صحبت در مورد جزئیات تعویض گلس شکسته آیفون 11 اپل و سرویس آداک فیکس در این راستا می‌پردازیم. با آداک فیکس همراه باشید.

شرایط لازم برای تعویض گلس شکسته آیفون 11

قبل از هر چیز بهتر است شرایطی را مشخص کنیم که در صورت وجود آن ها شما قادر خواهید بود نسبت به تعویض گلس صفحه نمایش iPhone 11 اقدام کنید! به بیان دیگر ابتدا باید به شرایطی اشاره داشته باشیم که در صورت وجود آن ها می‌توان از تعویض گلس شکسته آیفون 11 به عنوان روش تعمیر اصلی صفحه گوشی استفاده کرد. شروطی که باید بدین منظور برقرار باشند شامل دو مورد می‌شوند که به شرح زیر هستند:

  • سالم بودن تاچ: تاچ گوشی آیفون باید بدون مشکل کار کند تا بتوان از تعویض گلس به عنوان یک راه حل استفاده کرد.
  • سالم بودن ال سی دی: برای اینکه بتوانید مشکل صفحه نمایش گوشی موبایل و شکستگی های روی آن را با تعویض گلس رفع کنید باید خود ال سی دی گوشی سالم باشد و اختلالی در عملکردش ایجاد نشده باشد.

در صورتی که دو شرط فوق برقرار باشند اما روی صفحه موبایل اپل آیفون 11 شکستگی و ترک هایی مشاهده گردد، می‌توان نتیجه گرفت که این ترک و شکستگی ها سطحی بوده و صرفا مربوط به گلس روی صفحه نمایش می‌شوند. بنابراین با تعویض این قطعه می‌توان مشکل را برطرف کرد و لزومی مبنی بر تعویض کردن کامل پنل تاچ و LCD موبایل وجود ندارد. اما دقت داشته باشید که منظور از تعویض گلس این نیست که لایه محافظ روی ال سی دی که به عنوان لوام جانبی روی آن نصب می‌شود را تعویض کنید!

در اصطلاح عامیانه گلس ال سی دی به همان لایه محافظی گفته می‌شود که به عنوان  لوازم جانبی موبایل به فروش رسیده و بر روی صفحه گوشی نصب می‌گردد تا خط و خش روی صفحه موبایل ایجاد نشود. اما در اصطلاح تخصصی و فنی زمانی که صحبت از تعویض گلس شکسته آیفون 11 می‌شود، منظور آن لایه محافظ و لوازم جانبی نخواهد بود! بلکه منظور شیشه محافظی است که از جنس گوریلاگلس بوده و روی پنل ال سی دی گوشی پرس شده و عملا عضوی از آن محسوب می‌شود. بنابراین حالا با مفهوم تعویض گلس شکسته گوشی آشنا شدید.

مراحل تعویض گلس ال سی دی اپل iPhone 11

اما چه مراحلی باید در تعویض گلس ال سی دی گوشی های موبایلی مثل اپل آیفون 11 طی شود؟ همه ما می‌دانیم که برای تعویض کردن تاچ و LCD موبایل ها باید این پنل به طور کامل از گوشی جدا شده و یک پنل جدید جایگزین آن شود، اما تعویض گلس که عضوی از این پنل خواهد بود چطور انجام می‌گردد؟ مراحل تعویض گلس ال سی دی اپل iPhone 11 ساده و آسان نیست و نیاز به دقت و استفاده از تجهیزات خاص دارد. به همین جهت تمام تعمیرکاران از پس انجام این تعمیر نمی‌آیند و حتما باید این تعمیر خاص به مراکز تعمیر مطمئن سپرده شود.

در مرحله نخست این تعمیر باید پنل تاچ LCD گوشی توسط یک تعمیرکار و با احتیاط کامل از آن جدا شود. با توجه به اینکه گلس صفحه نمایش گوشی شکسته، بنابراین باید احتیاط بالایی در حین انجام این مرحله صورت پذیرد تا قطعات شکسته گلس نمایشگر به ال سی دی و تاچ آسیبی وارد نکنند. فراموش نکنید که اگر تاچ یا LCD آیفون آسیب ببیند، دیگر نمی‌توان با تعویض گلس مشکل را برطرف کرد و باید تعویض کامل پنل تاچ LCD انجام شود. در مرحله دوم کار که حساس تر از مرحله اول است باید قطعات شکسته گلس از روی پنل جدا شود!

برای انجام این کار از روش ها و ترفندهای مختلفی استفاده خواهد شد اما تحت هر شرایط مهم این است که به تاچ و ال سی دی گوشی آسیب وارد نشود. بعد از اینکه گلس قدیمی و آسیب دیده از روی صفحه آیفون 11 برداشته شد، نوبت به پرس گلس جدید می‌رسد. تا به اینجای کار تقریبا 50 درصد پروسه تعویض گلس شکسته آیفون 11 انجام شده است. پرس گلس جدید باید با استفاده از دستگاه و تجهیزات خاصی صورت پذیرد که در هر مرکز تعمیرات موبایلی وجود ندارند. به همین جهت است که خیلی از مراکز تعمیرات تخصصی موبایل اصلا امکان انجام تعمیر ال سی دی از طریق تعویض گلس را نخواهند داشت.

بعد از پرس گلس جدید باید یک مرحله حباب زدایی از فضای مابین گلس و ال سی دی به عمل آید. برای انجام این کار هم می‌بایست از دستگاه ها و تجهیزات خاص دیگری استفاده شود و پروسه مذکور با احتیاط کامل و نظارت یک تعمیرکار با تجربه صورت پذیرد. بعد از حباب زدایی، پنل ال سی دی گوشی کاملا آماده خواهد بود و نوبت به نصب آن روی گوشی می‌رسد. طبیعتا انجام این کار هم به سادگی و به دست یک تعمیرکار خوب امکانپذیر خواهد بود. بنابراین برخلاف تصور اغلب افراد تعویض گلس صفحه نمایش گوشی هایی مثل آیفون 11 ساده نیست و برای انجام آن باید از دستگاه های خاصی استفاده شود.

تعویض گلس شکسته آیفون 11 اپل با قیمت پایین

هزینه تعویض گلس شکسته آیفون 11

اما هزینه انجام تعمیر مورد نظر چقدر است؟ خوشبختانه اگر شرایط طوری باشد که بتوانید به جای تعویض کامل پنل تاچ و ال سی دی گوشی، صرفا گلس روی آن را تعویض کرده و بدین ترتیب مشکلات روی نمایشگر دستگاه را برطرف سازید، هزینه تعمیرات به طرز قابل ملاحظه‌ای در مقایسه با تعویض کامل تاچ LCD کاهش پیدا می‌کند. از آنجایی که در تعویض گلس شکسته آیفون 11 نیازی به عوض کردن پنل تاچ و LCD وجود ندارد و صرفا گلس روی همان پنل اصلی تعویض می‌شود، هزینه تعمیرات هم کاهش می‌یابد.

عموما هزینه تعویض گلس ال سی دی iPhone 11 چیزی در حدود یک سوم هزینه تعویض کامل پنل تاچ LCD آن خواهد بود. بنابراین اگر شرایط طوری است که می‌توانید با تعویض گلس مشکل صفحه گوشی را برطرف سازید، صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه خواهید داشت. برای به حداقل رساندن هزینه تعمیرات آیفون خود می‌توانید از سرویس مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس استفاده کنید. در این مرکز تعمیرات تخصصی انواع آیفون های اپل با استفاده از مدرن ترین تجهیزات و با تضمین 30 روزه کیفیت انجام می‌شود.

تضمین کیفیت تعمیر و اهمیت آن

متاسفانه اغلب مراکزی که در زمینه تعمیرات موبایل فعالیت دارند هیچ تضمینی مبنی بر کیفیت کار خود برای مشتریان ارائه نمی‌کنند. این موضوع بدان معناست که مشتری هیچ اطمینانی از کیفیت تعمیری که روی گوشی وی انجام شده و هزینه‌ای که پرداخت کرده نخواهد داشت. به عنوان مثال تصور کنید صفحه نمایش آیفون 11 خود را در مرکز تعمیرات خاصی تعمیر کرده‌اید و بعد از 5 روز در عملکرد صفحه نمایش گوشی مشکلی به وجود آید! در این شرایط باید دوباره برای تعمیر ال سی دی گوشی خود هزینه پرداخت کنید و عملا هزینه اولیه‌ای که پرداخت کرده بودید بر باد می‌رود!

به همین جهت همیشه توصیه داریم برای انجام تعمیرات تخصصی موبایل و تعمیرات مهمی مثل تعویض گلس شکسته آیفون 11 حتما از سرویس مراکزی استفاده کنید که در قبال کیفیت کار خود تضمین ارائه می‌کنند. به عنوان مثال تمام تعمیراتی که در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس روی گوشی مشتریان انجام می‌شود دارای 30 روز گارانتی کیفیت هستند و در صورتی که طی این بازه زمانی در قطعه تعمیر شده گوشی مشتری هرگونه مشکلی به وجود آید، تعمیر آن به صورت رایگان و بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافه از سمت کاربر انجام خواهد شد.

تعویض گلس شکسته آیفون 11 اپل با قیمت پایین

گارانتی و تعمیر رایگان آیفون 11

بد نیست کمی هم در رابطه با سرویس گارانتی که در حین خرید برای گوشی های موبایل ارائه می‌شود و پوشش دادن پروسه تعویض گلس از جانب آن صحبت کنیم. خیلی از کاربران تصور دارند که گارانتی موبایل مشکلاتی مثل شکستن صفحه نمایش یا تعمیراتی از قبیل تعمیر گلس شکسته ال سی دی را تحت پوشش قرار می‌دهد اما متاسفانه اینطور نیست! ضوابط گارانتی گوشی های موبایل به گونه‌ایست که فقط خرابی و مشکلاتی را تحت پوشش قرار می‌دهد که خود به خود ایجاد شده باشند! یعنی هرگونه مشکلی که در اثر سهل انگاری کاربر یا دخالت مستقیم عوامل جانبی در گوشی به وجود آید از گارانتی خارج خواهد بود!

از آنجایی که شکستن صفحه نمایش گوشی مثل آیفون 11 هیچوقت خود به خود به وقوع نمی‌پیوندد و در اغلب مواقع یک عامل خارجی مثل افتادن گوشی از دست کاربر یا وارد شدن ضربه و فشار به آن منجر به بروز این مشکل می‌شود ، بنابراین هیچوقت نمی‌توان تعویض گلس شکسته آیفون 11 را با استفاده از گارانتی اولیه موبایل و به طور رایگان انجام داد! حتی اگر در اثر افتادن گوشی از دست شما نیاز باشد که پنل تاچ LCD آن تعویض شود هم باز این تعمیر ز طریق گارانتی و به طور رایگان قابل انجام نخواهد بود! به همین جهت است که عموما گفته می‌شود گارانتی گوشی در ابتدای کار اصلا هیچ ارزش و فایده‌ای ندارد!

آداک فیکس و تعویض گلس شکسته آیفون 11

بنابراین کاملا مشخص است که تعویض گلس آسیب دیده صفحه نمایش آیفون 11 اپل یک تعمیر بسیار حساس خواهد بود و انجام آن باید فقط توسط تعمیرکاران خبره و در مراکزی صورت پذیرد که در این راستا از تجهیزات مناسب استفاده به عمل آمده و تمام استاندارد های لازم را رعایت می‌کنند. اگر می‌خواهید یک تعمیر کاملا موفق و با ضمانت روی گوشی اپل شما انجام شود، توصیه داریم از خدمات مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس استفاده کنید. برخی از اصلی ترین مزیت هایی که با استفاده از سرویس این مرکز تعمیرات می‌توانید از آن ها بهره‌مند شوید شامل موارد زیر می‌شوند:

  • هزینه مناسب: در مرکز تعمیرات موبایل آداک فیکس تعرفه های خدمات به مراتب مقرون به صرفه تر از آن چیزی که تصورش را دارید در نظر گرفته شده تا همه کاربران بتوانند بدون دغدغه هزینه تعمیرات، گوشی موبایل خود را با بهترین کیفیت ممکن تعمیر نمایند. با خدمات مرکز تعمیرات موبایل آداک فیکس می‌توانید کمترین هزینه را در ازای انجام یک تعمیر مطمئن پرداخت کنید.
  • گارانتی تعمیرات: تمام تعمیراتی که در مرکز تعمیرات موبایل آداک فیکس انجام می‌شوند با رعایت استانداردهای لازم صورت پذیرفته و بهترین کیفیت را ارائه می‌کنند. آداک فیکس در این راستا به ازای تمام تعمیرات صورت گرفته روی موبایل مشتریان 30 روز گارانتی ارائه می‌کند. بنابراین با خدمات این مرکز می‌توانید با خیال راحت شاهد یک تعمیر مطمئن بر روی گوشی خود باشید.
  • قطعات اورجینال: بکارگیری قطعات اورجینال در تعمیرات موبایل یکی دیگر از نکات مهمی است که همیشه باید به آن دفت کنید. متاسفانه قطعات غیر اورجینال و فیک زیادی در بازار وجود دارند که با کیفیت پایین توسط خیلی از تعمیرکاران مورد استفاده قرار می‌گیرند. خوشبختانه تمام قطعات بکار رفته در گوشی مشتریان مرکز تعمیرات موبایل آداک فیکس از نظر اورجینال بودن تضمین می‌شوند.

  • تجهیزات و لوازم به روز: این روزها باید برای تعمیر گوشی های جدید از ابزارها، لوازم و تجهیزات مدرن استفاده کرد تا تمام استانداردهای لازم رعایت شوند و نتیجه تعمیر از نظر کیفی در بهترین سطح قرار گیرد. کارشناسان مرکز تعمیرات موبایل آداک فیکس با استفاده از جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات روز دنیا تعمیرات تخصصی مثل تعویض گلس شکسته آیفون 11 را روی گوشی مشتریان انجام می‌دهند.
  • سرعت عمل بالا: یکی دیگر از مزیت هایی که با استفاده از خدمات مرکز تعمیرات موبایل آداک فیکس از آن بهره‌مند خواهید شد مربوط به سرعت عمل بالا می‌شود. عموما تعمیرات موبایل در این مرکز ظرف چند ساعت و در بدترین شرایط در یک روز کاری انجام خواهد شد. بنابراین اگر به دنبال سرعت عمل بالا در تعمیرات هستید، آداک فیکس بهترین گزینه برای انتخاب خواهد بود.

موارد فوق تنها بخشی از مزیت هایی هستند که با استفاده از خدمات مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس می‌توانید از آن ها بهره‌مند شوید. به دلیل همین مزیت هاست که توصیه داریم برای انجام تعمیرات تخصصی روی گوشی موبایل خود از سرویس مرکز تعمیرات آداک فیکس استفاده کنید. به خاطر داشته باشید تمام تعمیراتی که در این مرکز روی گوشی مشتریان انجام می‌شود مشمول 30 روز ضمانت کیفیت تعمیرات خواهند بود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان یا ثبت سفارش غیرحضوری می‌توانید با شماره 02177921002 تماس حاصل کنید و از کارشناسان ما راهنمایی بخواهید.

مطالب مشابه