تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A8 در آداک فیکس

  • تاریخ انتشار : تیر ۳۱, ۱۳۹۹
  • تعداد نظرات : 0

گوشی گلکسی A8 سامسونگ (Samsung Galaxy A8) یکی گوشی های پرکاربر و پرمخاطب شرکت سامسونگ است. تعویض ال سی دی در این گوشی آمار بالایی دارد و یکی از مهمترین تعمیرات آن محسوب می‌شود. در این مقاله می‌خواهیم در رابطه با جزئیات تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A8 در مرکز آداک فیکس و نکات مهم این تعمیر صحبت کنیم. با آداک فیکس همراه باشید.

نکات مهم در تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A8

نکات بسیار مهمی وجود دارند که شما به عنوان متقاضی تعمیرات گوشی A8 و تعویض ال سی دی آن باید حتما به آن ها توجه داشته باشید، در غیر این صورت ممکن است نتیجه لازم از تعمیر دریافت نشود و مشکلاتی برایتان به وجود آید. به هیچ عنوان تعویض تاچ و ال سی دی این گوشی را ساده نگیرید و حتما به نکاتی که در این بخش به آن ها اشاره می‌کنیم توجه داشته باشید تا بهترین نتیجه بعد از انجام تعمیرات موبایل شما قابل دریافت باشد. مهمترین نکاتی که باید به آن ها توجه شود به شرح زیر هستند:

  • اورجینال بودن ال سی دی: اگر می‌خواهید بعد از انجام تعمیرات، کیفیت عملکرد صفحه نمایش گوشی حفظ شود و با مشکلاتی مثل شارپنس و شادابی پایین صفحه نمایش یا روشنایی کم و درست کار نکردن تاچ رو به رو نشوید، حتما از پنل های اورجینال استفاده کنید. بدین منظور باید از سرویس یک مرکز تعمیرات موبایل مطمئن کمک بگیرید تا خیالتان از بابت اورجینال بودن ال سی دی جدیدی که روی گوشی شما نصب می‌شود راحت باشد.
  • تجربه و دقت تعمیرکار: تعمیرکاری که قرار است تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A8 را انجام دهد می‌بایست با تجربه باشد و دقت بالایی را صرف انجام این تعمیر نماید، در غیر این صورت مطمئن باشید که نتیجه تعمیر مطلوب نخواهد بود و حتی اگر موقتا مطلب به نظر برسد، بعد از مدت زمان کوتاهی مشکلات عدیده‌ای را به بار می‌آورد.
  • تضمین و گارانتی: اغلب تعمیرکاران موبایل در قبال تعمیراتی که روی گوشی متقاضیان انجام می‌دهند، گارانتی یا تضمین کیفیت ارائه نمی‌کنند و این اصلا موضوع جالبی است! سعی کنید فقط از سرویس مراکزی استفاده نمایید که کیفیت تعمیرات انجام شده روی گوشی شما را تضمین می‌کنند و در قبال آن گارانتی ارائه می‌دهند. بدین ترتیب می‌توانید از بابت کیفیت کار مطمئن باشید.
  • هزینه و قیمت: طبیعتا هزینه و قیمتی که برای انجام تعمیرات روی ال سی دی گوشی گلکسی A8 سامسونگ دریافت می‌شود هم حائز اهمیت خواهد بود و همه متقاضیان دوست دارند که این هزینه به حداقل برسد. سعی کنید از سرویس مراکز تعمیرات موبایلی استفاده کنید که بهترین هزینه و کیفیت را در کنار هم ارائه می‌دهند. بنابراین صرفا به دنبال کمترین قیمت یا بیشتری قیمت (با تصور کیفیت بهتر) نباشید.

تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A8 در آداک فیکس

  • مدت زمان انجام تعمیر: نکته مهم بعدی مربوط به مدت زمانی می‌شود که برای انجام تعمیر ال سی دی Galaxy A8 لازم است! طبیعتا هیچ فردی دوست ندارد که چند روز گوشی خود را در اختیار نداشته و آن را به مراکز تعمیرات موبایل واگذار کند. بنابراین بهتر است همیشه قبل از شروع تعمیر و واگذاری گوشی برای انجام تعمیرات به هر تعمیرکاری مطمئن شوید که وی در کوتاه ترین زمان ممکن تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A8 شما را انجام می‌دهد.
  • لوازم تعمیر و تجهیزات: بهتر است فقط از خدمات مراکز و تعمیرکارانی استفاده کنید که برای انجام تعمیرات روی موبایل شما تجهیزات و ابزارهای مناسبی را در اختیار داشته و بکار می‌برند. این امر سبب خواهد شد که استرس حین تعمیر بر روی دیگ قطعات سخت افزاری موبایل کاهش یابد و در نتیجه بعد از تعمیر ال سی دی گوشی A8 با مشکلات دیگر رو به رو نشوید.

موارد فوق تقریبا از اصلی ترین نکاتی هستند که باید در تعویض تاچ و ال سی دی گوشی سامسونگ Galaxy A8 یا هر گوشی دیگری توجه ویژه‌ای به آن ها شود. با در نظر گرفتن این نکات و انتخاب مرکزی که تمام این مواد را تحت پوشش قرار دهید، می‌توانید تعمیرات موبایل خویش را با اطمینان کامل انجام دهید. آداک فیکس در حال حاضر از محدود مراکز تعمیرات تخصصی گوشی در ایران است که تمام نکات یاد شده در آن به طور کامل رعایت می‌شوند.

ال سی دی اورجینال و کپی (غیر اورجینال)

دو نوع پنل ال سی دی برای نصب در گوشی های موبایل وجود دارند و ممکن است شما هم در زمان تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A8 حق انتخاب مابین این دو نوع پنل را داشته باشید. نوع اول همان ال سی دی اورجینال خواهد بود که در واقع توسط شرکت سازنده موبایل شما و به عنوان قطعه یدکی گوشی تولید می‌شود و از نظر کیفیت و سایر ویژگی ها هیچ تفاوتی با صفحه نمایش یا همان پنل LCD فابریک گوشی ندارد. تنها مشکل اصلی این نوع پنل های LCD مربوط به قیمت نسبتا بالای آن ها می‌شود که خیلی از متقاضیان تعمیرات را تحت فشار قرار می‌دهد. البته خوشبختانه قیمت پنل ال سی دی اورجینال گوشی A8 خیلی گران نیست.

اما پنل های کپی یا های کپی، گرید A و A+ و غیره همگی از نوع غیر اورجینال هستند. این نوع پنل ها در مقایسه با نمونه فابریک و اصلی کیفیت پایین تری دارند و عموما از نظر شارپنس، روشنایی، شادابی تصویر و سرعت و دقت تاچ کمی ضعف خواهند داشت و نمی‌توانند مثل پنل تاچ LCD اصلی گوشی عمل کنند. اما از سمت دیگر این پنل های غیر اورجینال قیمت بسیار پایین تری در مقایسه با نمونه اورجینال دارند و متقاضی تعمیرات را قادر می‌سازند که با صرف هزینه کمتر بتواند تعویض تاچ LCD موبایل خویش را انجام دهد. در برخی مراکز تعمیر ممکن است تعمیرکار به شما پیشنهاد دهد که یکی از این نوع پنل ها را انتخاب کنید تا در گوشی نصب شود. در این شرایط باید تصمیم بگیرید که به دنبال هزینه کمتر هستید یا کیفیت بهتر؟

در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس فقط از قطعات اورجینال و اصل در انجام تعمیرات استفاده می‌شود. بنابراین اگر قرار باشد تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A8 در این مرکز انجام گیرد، به طور پیش فرض از پنل اورجینال و اصل استفاده خواهد شد، مگر اینکه متقاضی تعمیرات شخصا اعلام کند که برای کاهش هزینه ها ترجیح می‌دهد از پنل های غیر اورجینال در گوشی استفاده به عمل آورد. در اینگونه مواقع هم کارشناسان آداک فیکس بهترین نوع از پنل های کپی یا غیر اورجینال را در گوشی متقاضی نصب خواهند کرد. بنابراین با خدمات آداک فیکس می‌توانید تعمیرات موبایل خود را با اطمینان کامل از کیفیت و اورجینال بودن قطعات تعویض شده موبایل خویش انجام دهید.

تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A8 در آداک فیکس - آداک فیکس

تعویض گلس شکسته صفحه گوشی A8

در برخی مواقع ممکن است شرایط به گونه‌ای باشد که علیرغم تصور شما نیاز مبنی بر تعویض کامل پنل تاچ و ال سی دی موبایل وجد نداشته و بتوان از تعمیر تخصصی دیگری که تحت عنوان تعویض گلس شناخته می‌شود برای رفع مشکل صفحه نمایش گوشی استفاده کرد. در این روش تعمیر دیگر پنل تاچ و LCD موبایل تعویض نخواهد شد و صرفا گلس یا همان شیشه محافظی که روی این پنل نصب شده تعویض می‌گردد. این روش تعمیر از یک سمت هزینه تعمیرات را کاهش می‌دهد و از سمت دیگر نگرانی های کاربر مبنی بر کیفیت پنل تاچ ال سیدی بعد از انجام تعمیرات را از بین خواهد برد چون عملا در گوشی هیچ تعویض تاچ ال سی دی صورت نمی‌پذیرد و همان صفحه نمایش اصلی و فابریک گوشی در آن نصب می‌شود و صرفا شیشه یا گلس روی صفحه موبایل تعویض می‌گردد. اگر به خاطر داشته باشید پیش از این در مقاله “تعویض گلس شکسته گوشی سامسونگ” به طور جامع در مورد جزئیات این روش تعمیر صحبت کردیم.

اما متاسفانه همیشه نمی‌توان با تعویض گلس مشکل صفحه نمایش گوشی سامسونگ را برطرف ساخت و در خیلی از مواقع تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A8 اجباری می‌شود. تعویض گلس فقط زمانی می‌تواند به عنوان یک روش تعمیر کامل مورد استفاده قرار گیرد که شکستگی و ترک های سطحی روی صفحه موبایل به وجود آمده باشند و ال سی دی و تاچ گوشی علیرغم این ترک و شکستگی ها بدون مشکل کار کنند. در صورتی که کوچک ترین اختلالی در عملکرد تاچ یا LCD موبایل به وجود آمده باشد، دیگر نمی‌توان تعویض گلس را در دستور کار قرار داد و باید تعویض پنل تاچ LCD انجام پذیرد.

گارانتی تعمیر، تجربه تعمیر و تجهیزات و لوازم

زمانی که برای تعمیر گوشی موبایل خود و انجام تعمیراتی مثل تعویض تاچ LCD به مراکز تعمیر مراجعه می‌کنید، حتما در رابطه با گارانتی که آن مرکز تعمیرات ارائه می‌دهد اطلاعات کسب نمایید. همچنین مطمئن شوید کارشناسانی که در آن مرکز به فعالیت می‌پردازند افراد با تجربه و تعمیرکاران قدیمی باشند و حتما از تجهیزات مناسب استفاده کنند. خیلی از تعمیرکاران اصلا در قبال تعمیراتی که روی موبایل متقاضیان انجام می‌دهند ضمانت و گارانتی ارائه نمی‌کنند و این مسئله می‌تواند نقطه ضعف بسیار مهمی باشد. توصیه داریم به هیچ وجه تعمیراتی مثل تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A8 را به اینگونه تعمیرکاران واگذار نکنید.

استفاده از تجهیزات و لوازم مناسب هم بسیار حائز اهمیت است چون ظرافت تولید و طراحی گوشی های جدید به شدت افزایش یافته و نمی‌توان از روش های سنتی و مبتنی بر زور برای تعمیر آن ها استفاده کرد، بلکه باید با بکارگیری تجهیزات و لوازم مناسب و رعایت تمام استاندارد های لازم تعمیرات را انجام داد. متاسفانه خیلی از مراکز تعمیر و تعمیرکاران فعال فعلی به این موضوع هم توجه نمی‌کنند و این مسئله می‌تواند ریسک های زیادی را برای متقاضی تعمیرات به همراه داشته باشد. در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس هم در قبال کیفیت تعمیرات گارانتی ارائه می‌شود و هم از تجربه تعمیرکاران مجرب و تجهیزات و لوازم با کیفیت و برتر استفاده به عمل می‌آید. به همین جهت شما می‌توانید با خدمات مرکز آداک فیکس یک تعمیر کاملا مطمئن را روی موبایل خود انجام دهید.

تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A8 در آداک فیکس

هزینه تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A8

از مهمترین سوالاتی که هر متقاضی تعمیراتی به دنبال پاسخ آن خواهد بود، هزینه تعمیر است! برای تعویض کردن پنل تاچ ال سی دی موبایل A8 سامسونگ باید چه هزینه‌ای پرداخت شود؟ به طور کلی تعمیر ال سی دی گوشی های موبایل به دو روش انجام می‌شود که در بخش های قبل به طور مختصر مورد اشاره قرار گرفتند. در حالت اول ممکن است نیاز باشد پنل تاچ و LCD موبایل به طور کامل تعویض شده و با یک پنل جدید جایگزین شود. این تعمیر زمانی که هرگونه اختلالی در عملکرد تاچ یا LCD موبایل به وجود آید باید صورت پذیرد. اما روش دوم تعمیر مربوط به تعویض گلس می‌شود که فقط در شرایط خاص قابل انجام است.

هزینه تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A8 با توجه به نوع تعمیری که باید روی گوشی انجام گیرد متفاوت خواهد بود اما در مجموع تعویض تاچ ال سی دی این اسمارتفون هزینه خیلی بالایی نخواهد داشت. زمانی که نیاز به تعویض این قطعه وجود داشته باشد می‌توانید برای کاهش هزینه از پنل های غیر اورجینال هم استفاده کنید که قیمت پایین تری در مقایسه با پنل اورجینال گوشی خواهند داشت. همچنین اگر بتوان مشکل صفحه موبایل را با تعویض گلس برطرف کرد، صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در هزینه تعمیرات به عمل می‌آید و شاید هزینه تعمیر موبایل A8 شما تا 50 درصد کاهش پیدا کند.

اگر به دنبال این هستید که با صرف کمترین هزینه و در عین حال بهترین کیفیت تعمیرات گوشی موبایل گلکسی A8 خود را انجام دهید، مرکز تعمیرات تخصصی آداک فیکس بهترین گزینه برای انتخاب است. قطعات گوشی های مختلف در این مرکز به طور مستقیم از تامین کنندگان بزرگ دریافت شده و نسبت به بازار آزاد قیمت کمتری دارند و بدین ترتیب منجر به صرفه جویی در هزینه ها و کاهش آن می‌شوند. از سمت دیگر زمانی که از سرویس این مرکز استفاده می‌کنید کمترین اجرت را در قبال انجام تعمیرات تخصصی روی گوشی پرداخت خواهید کرد و در نتیجه هزینه تعمیرات شما به شکل قابل ملاحظه‌ای کاهش می‌یابد. بنابراین گر به دنبال مقرون به صرفه ترین قیمت هستید، مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس بهترین گزینه برای انتخاب است.

زمان مورد نیاز برای تعویض تاچ ال سی دی Galaxy A8

بد نیست به طور مختصر در رابطه با مدت زمانی که برای انجام تعمیرات روی ال سی دی گوشی A8 نیاز است هم صحبت داشته باشیم. خیلی از افراد تصور دارند که قاعدتا باید تعویض صفحه نمایش یا همان تاچ LCD گوشی خیلی زمانگیر باشد اما در حقیقت اینطور نیست. البته نوع و مدل گوشی و تجربه تعمیرکار هم در این راستا تاثیرگذار خواهد بود و طبیعتا در برخی گوشی ها احتمال متفاوت بودن شرایط وجود دارد. اما در حالت کلی تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A8 به دست یک تعمیرکار خوب و مجرب می‌تواند در کمتر از 2 ساعت انجام شود. بنابراین اگر پنل LCD گوشی موجود باشد، این تعمیر با سرعت بالا قابل انجام خواهد بود و نیازی نیست که متقاضی تعمیرات چند روز برای انجام این تعمیر منتظر بماند.

اما اگر صفحه نمایش گوشی وضعیتی داشته باشد که بتوان با تعویض گلس مشکل را رفع کرد، مدت زمان تعمیر افزایش پیدا می‌کند و اینطور نخواهد بود که بتوان در چند ساعت این تعمیر را انجام داد. در تعویض گلس باید مراحل سخت تر، زمانگیرتر و پیچیده‌تری در مقایسه با حالت تعویض تاچ LCD طی شوند و از دستگاه های خاصی هم کمک گرفته شود که در نهایت منجر به افزایش مدت زمان تعمیرات خواهند شد. عموما در مرکز تعمیرات موبایل آداک فیکس تعویض ال سی دی گوشی های سامسونگ ظرف چند ساعت و تعویض گلس آن ها ظرف یک روز انجام می‌گیرد.

تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A8 در آداک فیکس

آداک فیکس و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A8

اگر می‌خواهید یک تعمیر کاملا مطمئن روی موبایل A8 شما انجام شود و صفحه نمایش این گوشی را با صرف کمترین هزینه تعمیر کنید، مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد. در این مرکز تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ، تعویض ال سی دی اپل آیفون و سایر گوشی های موبایل دیگر با ارائه گارانتی و بهترین قیمت قابل انجام خواهد بود. کارشناسانی که در این مرکز فعالیت دارند از مجرب ترین کارشناسان تعمیر کشور هستند و بدین ترتیب می‌توانید با واگذاری تعمیرات موبایل خویش به آن ها به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

از سمت دیگر بهره‌گیری از تجهیزات مناسب، سرعت عمل بالا، ارسال و دریافت گوشی با پیک رایگان، ارائه تضمین 30 روز کیفیت تعمیرات و خیلی موارد دیگر هم می‌توانند از مزیت های بکارگیری سرویس مرکز تعمیرات آداک فیکس به شمار آیند. بنابراین اگر می‌خواهید یک تعمیرات کاملا مطمئن، سریع و بدون دردسر روی موبایل شما صورت پذیرد و تعویض ال سی دی سامسونگ گلکسی A8 را با صرف کمترین قیمت انجام دهید، توصیه می‌کنیم از خدمات آداک فیکس استفاده نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سرویس این مرکز و انواع تعمیرات تخصصی موبایل می‌توانید با شماره 02177921002 تماس حاصل کنید و از کارشناسان ما راهنمایی و مشاوره رایگان دریافت کنید. فراموش نکنید در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس از قطعات اورجینال استفاده می‌شود و تمام تعمیرات انجام شده این مرکز مشمول گارانتی کیفیت و اورجینال بودن قطعات هستند.

به این مطلب امتیاز دهید
[کل: 3 میانگین: 5]

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *