دسته بندی :

تعمیرات رایج موبایل و نکات مرتبط با آن ها

  • تاریخ انتشار : تیر ۷, ۱۳۹۹
  • تعداد نظرات : 0

گوشی های هوشمند به عنوان گجت هایی که به جزئی از اصلی ترین لوازم در زندگی روزمره ما تبدیل شده‌اند از قطعات بسیار ظریف و حساسی الکترونیکی تشکیل می‌شوند. بنابراین احتمال بروز مشکل در این محصولات خیلی دور از انتظار نیست و در شرایطی که مشکلی برای آن ها به وجود آید باید تعمیرات لازم روی این گجت ها صورت پذیرد. در ادامه این مطلب می‌خواهیم به معرفی تعمیرات رایج موبایل ئ نکات اصلی که باید در انجام آن ها مورد توجه قرار گیرند و صحبت کنیم. با آداک فیکس همراه باشید.

تعمیرات رایج موبایل : مقدمه

همه ما این روزها حداقل یک گوشی یا اسمارتفون داریم و برای انجام کارهای روزمره خویش از آن استفاده می‌کنیم. خیلی از افراد ممکن است بنا به دلایل مختلف بیش از یک گوشی هم داشته باشند و از آن ها استفاده به عمل آورند. با توجه به اینکه گوشی های موبایل از قطعات الکترونیکی ظریف و حساس تشکیل شده‌اند، بنابراین احتمال اینکه در عملکرد آن ها اختلال و مشکل به وجود آید و نیازمند تعمیر شوند وجود دارد و واقعیت این است که تعمیرات موبایل طی چند سال اخیر به شدت شایع و پرتقاضا شده است. البته افزایش ظرافت طراحی گوشی ها هم در این راستا بی‌تاثیر نبوده است.

بنابراین تصمیم گرفتیم در یک مقاله اختصاصی در مورد تعمیرات رایج موبایل و نکات مرتبط با هر یک از آن ها صحبت داشته باشیم. طبیعتا یک سری از تعمیرات در مقایسه با دیگر تعمیرات رایج تر هستند و تقاضای بیشتری دارند، بنابراین احتمال اینکه شما هم در آینده نیاز به انجام این تعمیرات پیدا کنید وجود دارد. مطمئنا بهتر خواهد بود اگر قبل از اقدام به منظور انجام هر تعمیر به طور دقیق در رابطه با جزئیات آن اطلاعات کسب کرده باشید. در ادامه این مطلب به معرفی تعمیرات رایج موبایل و نکات مرتبط با آن ها خواهیم پرداخت. با آداک فیکس همراه باشید.

هشدار: به هیچ عنوان برای انجام تعمیرات روی گوشی های هوشمند از سرویس تعمیرکاران کم تجربه و تازه کار یا تعمیرکارانی که در قبال سرویس خود ضمانت ارائه نمی‌کنند استفاده نکنید. تعمیرات تخصصی موبایل باید توسط تعمیرکاران مجرب و مراکز تعمیرات تخصصی نظیر آداک فیکس انجام گیرد.

1. تعویض ال سی دی موبایل

تقریبا رایج ترین تعمیری که در اسمارتفون ها شاهد انجام آن هستیم مربوط به تعویض ال سی دی و تاچ می‌شود. این تعمیر زمانی باید انجام گیرد که بنا به هر دلیل تاچ یا ال سی دی گوشی درست کار نکند. با بزرگ تر شدن صفحه نمایش گوشی های جدیدتر و آسیب‌پذیرتر شدن این قطعات، طبیعتا آمار و تقاضا برای انجام این تعمیر هم افزایش یافته است. عموما تعویض ال سی دی موبایل به دلیل سوخت صفحه نمایش یا همان پنل تاچ و LCD یا افتادن گوشی شکستن صفحه نمایش گوشی انجام می‌گیرد. تحت هر شرایط اگر در عملکرد ال سی دی و تاچ موبایل شما هرگونه مشکلی به وجود آید، رفع مشکل فقط با تعویض پنل مذکور امکانپذیر خواهد بود و به همین جهت این تعمیر به یکی از تعمیرات رایج موبایل تبدیل شده است.

تعمیرات رایج موبایل و نکات مرتبط با آن ها

اما چه نکاتی باید در تعویض تاچ LCD گوشی های موبایل مورد توجه قرار گیرند. اصلی ترین نکته این است که حتما پنل جدیدی که در گوشی نصب می‌شود اورجینال و اصل باشد! در غیر این صورت کیفیت صفحه نمایش موبایل به طرز قابل ملاحظه‌ای افت می‌کند. همچنین نصب صفحه نمایش های غیر اورجینال و تقلبی که متاسفانه خیلی هم رواج یافته است منجر خواهد شد که در محیط های باز و تحت تابش نور کیفیت و وضوح محتوای روی صفحه خیلی مطلوب نباشد. همچنین ال سی دی های بی‌کیفیت می‌توانند در مصرف شارژ باتری هم موثر واقع شده و منجر به افزایش مصرف شارژ و خالی شدن زود به زود آن شوند.

از دیگر نکات مهمی که باید در تعویض ال سی دی موبایل به آن توجه کنید و به ویژه توصیه داریم در تعویض ال سی دی آیفون و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ به آن توجه داشته باشید مربوط به تجربه تعمیرکار، ابزارهایی که از آن ها استفاده می‌کند و رعایت استانداردهای لازم است. به هیچ عنوان نباید در تعویض صفحه نمایش گوشی های جدید از ابزارهای نامناسب استفاده کرد چون این مسئله به دیگر قطعات گوشی استرس وارد می‌کند و می‌تواند عمر مفید آن ها را کاهش دهد یا به کل در عملکردشان اختلال به وجود آورد. طبیعتا اگر تعمیرکار ناشی باشد و تجربه کافی در حوزه تعمیرات گوشی نداشته باشد هم وضعیت بدتر می‌شود. به همین جه است که همیشه توصیه داریم برای انجام تعمیرات گوشی به مراکز قابل اعتماد مثل آداک فیکس مراجعه کنید و از سرویس این مراکز استفاده نمایید.

2. تعویض گلس شکسته صفحه نمایش

یکی از تعمیرات رایج موبایل های جدید که البته در هر مرکز تعمیراتی هم قابل انجام نیست مربوط به تعویض گلس شکسته صفحه نمایش می‌شود. دقت داشته باشید که منظور از تعویض گلس شکسته صفحه نمایش این نیست که لایه محافظ روی صفحه گوشی که به عنوان لوازم جانبی خریداری کرده  و روی آن نصب کرده بودید را تعویض کنید، بلکه منظور تعویض شیشه محافظی است که شرکت سازنده موبایل شما روی صفحه گوشی پرس کرده و ال سی دی آن مستقیما با محیط اطراف در تماس و ارتباط نباشد. در این روش تعمیر خود تاچ و ال سی دی گوشی تعویض نخواهند شد و صرفا گلس روی آن ها تعویض می‌شود.

برای درک بهتر جزئیات این تعمیر و همچنین تفاوت آن با تعویض پنل تاچ و LCD توصیه داریم به مطالعه مقاله “تفاوت تعویض گلس و تعویض ال سی دی موبایل” بپردازید. اما شاید این سوال در ذهنتان ایجاد شود که چه زمانی تعویض گلس شکسته صفحه گوشی انجام می‌گیرد و این تعمیر چطور به یکی از تعمیرات رایج موبایل های امروزی تبدیل شده است. تعویض گلس زمانی می‌تواند به جای تعویض کامل تاچ و LCD انجام شود که در اثر ضربه یا فشاری که به صفحه موبایل وارد شده است، شکستگی هایی روی آن به وجود آید اما این شکستگی های هیچ آسیبی به خود تاچ یا LCD  وارد نکرده باشند و سطحی محسوب شوند!

تعمیرات رایج موبایل و نکات مرتبط با آن ها - آداک فیکس

در اینگونه مواقع و وقتی که هیچ اختلالی در عملکرد تاچ و ال سی دی دیده نشود اما روی صفحه گوشی شکستگی و ترک قابل رویت باشد، می‌تواند نتیجه گرفت که گلس روی صفحه گوشی شکسته است و تعویض گلس می‌تواند مشکل را رفع کند. مهمترین نکته‌ای که باید در انجام این تعمیر به آن توجه کنید مربوط به اطلاعات، دانش و تجهیزات مرکز تعمیراتی می‌شود که از سرویس آن استفاده می‌کنید. برای تعویض گلس باید دقت بسیار بالایی صرف گردد و تعمیرکار بسیار با تجربه و دقیق باشد. از سمت دیگر این تعمیر فقط با استفاده از دستگاه های خاص قابل انجام است که شاید فقط تعداد انگشت شماری از مراکز تعمیرات تخصصی گوشی موبایل به آن ها دسترسی داشته باشند.

بنابراین اگر در اثر یک حادثه شرایطی در گوشی شما ایجاد شده که احساس می‌کنید می‌توان تعمیر آن را با تعویض گلس صفحه نمایش انجام داد و لزومی مبنی بر تعویض کامل تاچ و LCD وجود ندارد، سعی کنید از سرویس یک تعمیرکار خوب و مجرب یا مراکز تخصصی استفاده نمایید. در غیر این صورت ممکن است ملزم به صرف هزینه گزاف برای تعویض کامل تاچ ال سی دی شوید، در حالی که لزومی مبنی بر آن وجود نداشته است. پس تعویض گلس یکی دیگر از تعمیرات رایج موبایل های امروزی و به ویژه موبایل های با صفحه نمایش بزرگ و بدون حاشیه است که در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس با ضمانت انجام می‌شود.

3. تعویض باتری گوشی

تعویض باتری از آن دسته تعمیرات رایجی است که هیچ راهی برای فرار کردن از دست آن وجود ندارد! چون تمام گوشی های موبایل فعلی بعد از چند سال نیازمند تعویض باطری می‌شوند! باتری گوشی های امروزی از نوع لیتیوم یونی یا لیتیوم پلیمری بوده و به مرور زمان بخشی از ظرفیت اصلی آن ها افت می‌کند، بنابراین کاربران عموما بعد از 1 الی 1.5 سال استفاده از گوشی خود نیازمند تعویض باطری آن خواهند شد چون با مشکلاتی از قبیل زود خالی شدن شارژ یا حتی خالی شدن ناگهانی کل شارژ باطری رو به رو می‌شوند و وضعیت آزاردهنده‌ای در موبایل آن ها به وجود می‌آید. پس تعویض باتری از دیگر تعمیرات رایج موبایل هاست، اما چه نکاتی وجود دارند که باید در این تعمیر به آن ها توجه شود؟

تعمیرات رایج موبایل و نکات مرتبط با آن ها

دقیقا مثل تعویض ال سی دی، در تعویض باتری گوشی هم اورجینال بودن این قطعه مهمترین نکته‌ای است که باید به آن توجه شود. متاسفانه در بازار نمونه های اورجینال باطری گوشی های به سختی پیدا می‌شوند و اغلب تعمیرکاران بنا به دلایل مختلف نظیر کاهش هزینه تعمیر یا دریافت سود بیشتر و گاها نادانسته، باتری های غیر اورجینال را در گوشی مشتریان نصب می‌کنند. بنابراین همیشه سعی کنید از سرویس مرکز تعمیراتی استفاده نمایید که در ازای انجم این تعمیر ضمانت اورجینال بودن باطری را ارائه می‌کند. در این راستا مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس می‌تواند بهترین گزینه باشد چون هم تضمین اورجینال بودن باطری را ارائه خواهد کرد و هم تعمیرات موبایل را با تضمین کیفیت واقعی 30 روزه انجام می‌دهد.

نکات مهم دیگری هم وجود دارند که باید در تعویض باتری گوشی های هوشمند به آن ها توجه ویژه‌ای شود. برای درک بهتر این نکات و آشنایی با جزئیات آن ها توصیه داریم به مطالعه مقاله کاربردی “نکاتی که باید در تعویض باتری موبایل به آن ها توجه شود!” بپردازید که قبلا تدوین و منتشر شد. مواردی مثل هزینه تعمیرات، ابزارها و تجهیزاتی که از آن ها برای تعمیر استفاده می‌شود. تجربه تعمیرکار و سرعت عمل وی و غیره هم در این بین باید مورد توجه قرار گیرند. خیلی از کاربران تصور دارند که تعویض باتری موبایل کار ساده‌ای است اما در واقع اینطور نبوده و گوشی های جدید به دلیل ساختاری که دارند به راحتی امکان دسترسی به باتری را ارائه نخواهند کرد. به همین سبب است که تجربه تعمیرکار و استفاده از ابزارهای مناسب تاثیر مستقیمی روی کیفیت تعمیرات و تعویض باتری خواهد داشت.

4. تعویض قاب پشت گوشی

یکی دیگر از تعمیراتی که طی چند سال اخیر در گوشی های موبایل خیلی رایج شده مربوط به تعویض قاب پشت می‌شود. این تعمیر بیشتر به دلیل تغییری که در ساختار اسمارتفون های جدیدتر به وجود آمده شایع تر شده است. اغلب اسمارتفون های جدید امروزی از قاب پشت شیشه‌ای بهره می‌برند و در برخی مواقع ممکن داست یک ضربه یا فشار کوچک به این قاب منجر به ایجاد ترک و شکستگی شود. در این شرایط کاربر ملزم به تعویض قاب پشت گوشی می‌شود. در گوشی های قدیمی تر که قاب پشت فلزی و پلاستیکی دارند هم تعویض قاب مرسوم است و عموما برای از بین بردن خط و خش های روی آن انجام می‌شود.

تعویض قاب پشت گوشی با توجه به مدل آن می‌تواند خیلی سخت یا خیلی ساده باشد! در برخی گوشی ها نظیر آیفون های قدیمی تر اپل برای تعویض قاب پشت می‌بایست تمام قطعات سخت افزاری دستگاه از آن جدا شده و مجددا روی قاب پشت جدید گوشی سوار گردند که این کار اصلا ساده نیست و نیاز به دقت بسیار بالایی دارد. از سمت دیگر در خیلی از گوشی های دیگر ممکن است به راحتی و با کمی تلاش بتوان قاب پشت گوشی را از آن جدا و تعویض کرد و هیچ نیازی به جدا کردن دیگر قطعات موبایل وجود نداشته باشد. پس تعویض قاب پشت یکی از تعمیرات رایج موبایل های امروزی بوده و تقاضای بالایی دارد.

تعمیرات رایج موبایل و نکات مرتبط با آن ها - آداک فیکس

اما چه نکاتی باید در این تعمیر رعایت شده و مورد توجه قرار گیرند؟ اصلی ترین نکته‌ای که باید در انجام این تعمیر مورد توجه قرار گیرد مربوط به تجربه تعمیرکار می‌شود، به ویژه اگر ساختار گوشی شما طوری باشد که تعویض قاب پشت آن به سادگی امکانپذیر نشود، اهمیت این قضیه بیشتر خواهد شد. مراقب باشید که صرفا برای از اینکه ظاهر گوشی خودتان را بهتر کنید  با مشکلات سخت افزاری که به دلیل بی‌تجربه بودن تعمیرکاران در گوشی به وجود می‌آیند رو به رو نشوید. اگر می‌خواهید تعویض قاب پشت گوشی موبایل شما با بهترین کیفیت و ضمانت انجام شود، مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس این امکان را برایتان فراهم می‌کند. در این مرکز می‌توانید تعمیر مذکور را با بهترین کیفیت و صرف کمترین هزینه ممکن انجام دهید. ضمن اینکه عموما پیدا کردن قاب پشت مناسب گوشی شما هم می‌تواند کمی مشکل باشد که آداک فیکس ضمن همکاری با بزرگ ترین تامین کندگان قطعات موبایل کشور این مشکل را هم برطرف می‌سازد.

5. تعمیرات نرم افزاری

بخش دیگری از تعمیرات رایج موبایل های امروزی مربوط به موارد نرم افزاری می‌شود. تجربه نشان داده که کاربران همیشه برای انجام تعمیرات سخت افزاری به مراکز تعمیر تخصصی گوشی مراجعه نمی‌کنند و در خیلی از مواقع هدف مراجعه آن ها انجام تعمیرات نرم افزاری است. اما چه تعمیرات نرم افزاری در گوشی های موبایل خیلی شایع هستند و آمار تقاضای بالایی دارند؟ در ادامه می‌خواهیم به برخی از مهمترین این تعمیرات اشاره داشته باشیم. بنابراین با آداک فیکس همراه باشید.

  • فلش کردن گوشی: فلش کردن گوشی پروسه‌ای است که در آن کل اطلاعات فعلی دستگاه از بین رفته و تمام فایل های سیستمی و غیر سیستمی آن بازنویسی می‌شوند. گوشی بعد از فلش کردن درست مثل روز اول خود راه اندازی خواهد شد و اگر باگ یا مشکل نرم افزاری در آن وجود داشته باشد به طور کامل برطرف می‌شود. ضمن اینکه بعد از انجام این پروسه گوشی با همان نسخه اصلی و پیش فرض سیستم عامل خودش راه اندازی خواهد شد. عموما کاربران قبل از فروش گوشی به دیگران یا برای از بین بردن باگ های نرم افزاری و آزاردهنده دستگاه آن را فلش می‌کنند.

برای آشنایی با نحوه فلش کردن گوشی های سامسونگ توصیه داریم مقاله “راهنمای فلش گوشی سامسونگ با برنامه Odin را مطالعه کنید. فلش کردن دیگر گوشی های اندرویدی و حتی آیفون های اپل هم قابل انجام بوده و کار خیلی سختی نیست و با کمی تمرین و تکرار قابل انجام خواهد بود. با این حال اغلب کاربران ترجیح می‌دهند برای فلش کردن گوشی به مراکز تعمیرات تخصصی تلفن همراه مراجعه کنند. انجام این کار به عنوان یکی از تعمیرات رایج موبایل های امروز در مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس با کمترین هزینه ممکن و طی کوتاه ترین مدت زمان (عموما چند دقیقه) انجام خواهد شد.

تعمیرات رایج موبایل و نکات مرتبط با آن ها

  • نصب کاستوم رام (Custom ROM): شاید برایتان عجیب به نظر برسد اما در خیلی از مواقع کاربرانی که علاقمند نصب کاستوم رام در گوشی های اندرویدی هستید برای انجام این کار به مراکز تعمیر تخصصی موبایل مراجعه می‌کنند. کاستوم رام در واقع یک هسته نرم افزاری متفاوت در مقایسه با اندروید پیش فرض نصب شده روی موبایل کاربر است که می‌تواند تجربه‌ای متفاوت را برای وی به ارمغان بیاورد. نصب کردن کاستوم رام در شرایطی که اطلاعات کافی در رابطه با نحوه عملکرد اسمارتفون های اندرویدی داشته باشید کار خیلی سختی نخواهد بود. شما می‌تواند برای آشنایی دقیق با نحوه انجام این کار از مقاله “راهنمای قدم به قدم نصب کاستوم رام در اندروید” کمک بگیرید.
  • باز کردن قفل گوگل FRP: یکی دیگ را رایج ترین تعمیرات موبایل های اندرویدی که در حوزه تعمیرات نرم افزاری هم طبقه‌بندی می‌شود مربوط به باز کردن قفل گوگل FRP خواهد بود. قفل گوگل GRP یک قابلیت امنیتی است که برای محافظت از حریم خصوصی کاربران در اندروید ارائه شده و به موجب آن کاربر بعد از فکتوری ریست گوشی باید مشخصات آخرین جیمیل یا همان اکانت گوگل فعال در دستگاه را وارد نماید، در غیر این صورت قادر به استفاده از گوشی نخواهد بود. در صورتی که بنا به هر دلیل به رمز آن ایمیل دسترسی نداشته باشید عملا امکان استفاده از گوشی را هم نخواهید داشت. در اینجاست که مشکل قفل FRP گوگل نمایان می‌شود.

خوشبختانه راه ها و روش هایی وجود دارند که با استفاده از آن ها می‌توان قفل گوگل را از بین برد و مشکل آن را برطرف کرد. باز کردن قفل گوگل FRP باید توسط تعمیرکارانی انجام شود که کاملا به تعمیرات تخصصی و نرم افزاری گوشی ها مسلط هستند. اگر با این مشکل رو به رو هستید می‌توانید از سرویس مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس استفاده کنید. در مرکز تعمیرات موبایل آداک فیکس باز کردن قفل گوگل Factory Reset Protection با صرف کمترین هزینه و طی کوتاه ترین مدت زمان ممکن انجام می‌شود.

  • حذف آیکلود Activation Lock آیفون: از دیگر تعمیرات رایج موبایل های که در حوزه نرم افزار است و مختص آیفون های اپل می‌شود می‌توان به قفل اکتیویشن لاک (Activation Lock) آیکلود اشاره کرد که در مقاله “آموزش باز کردن قفل آیکلود iCloud Activation Lock آیفون” به طور جامع در مورد آن صحبت کرده بودیم. این قابلیت هم مشابه قابلیت گوگل FRP است با این تفاوت که مخصوص آیفون های اپل بوده و در این گوشی ها مشکل مربوط به آن ایجاد می‌شود. خوشبختانه تقریبا در 80 درصد مواقع می‌توان مشکل قفل آیکلود را در آیفون های اپل از بین برد اما در برخی مواقع هم ممکن است که از بین بردن این مشکل امکانپذیر نباشد. اگر با این مسئله رو به رو هستید، می‌توانید از سرویس مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس کمک استفاده کنید. کارشناسان این مرکز در سریع ترین زمان ممکن امکان حذف این قفل را از آیفون شما مقدور می‌کنند، مگر اینکه راهی برای دور زدن و از بین بردن آن وجود نداشته باشد. در این تعمیر هم مثل دیگر تعمیرات نرم افزاری موبایل، تجربه و دانش تعمیرکار اصلی ترین نکته موثر در دستیابی به بهترین نتیجه خواهد بود.

تعمیرات رایج موبایل و نکات مرتبط با آن ها

  • آنلاک اپراتور موبایل: آنلاک اپراتور از دیگر تعمیرات رایج موبایل هاست که می‌توان آ را در حوزه تعمیرات نرم افزاری دسته‌بندی کرد چون در حالت عادی برای انجام این تعمیر نیازی مبنی بر باز کردن گوشی وجود ندارد. اما چه زمانی به آنلاک اپراتور موبایل نیاز پیدا خواهید کرد و اصلا ماهیت این تعمیر چیست؟ در رابطه با جزئیات این موضوع در مقاله “آنلاک اپراتور آیفون و سامسونگ | راهنمای جامع” به طور جامع صحبت کردیم، بنابراین برای کسب اطلاعات جزئی به مطالعه آن مقاله بپردازید. اما به طور ساده و مختصر باید اینطور گفت که آنلاک اپراتور موبایل پروسه‌ای ست که در آن محدودیت های استفاده از یک اپراتور خاص از روی گوشی برداشته می‌شود.

در برخی مواقع شرکت های تولید کننده موبایل مثل اپل یا سامسونگ گوشی های خودشان را تحت قرارداد با یک اپراتور خاص عرضه می‌کنند و بدین ترتیب کاربران و خریداران آن اسمارتفون ها ملزم به بکارگیری سرویس همان اپراتور خواهند بود و نمی‌توانند از اپراتور دیگری سرویس گیری کنند. برای رفع این محدودیت باید آنلاک اپراتور گوشی صورت پذیرد که روند انجام آن با توجه به نوع اپراتور تحت قرارداد متفاوت خواهد بود. شما عزیزان برای کسب مشاوره رایگان در رابطه با این موضوع و آنلاک اپراتور گوشی خود می‌توانید از کارشناسان آداک فیکس راهنمایی بخواهید.

  • آپدیت سیستم عامل گوشی: یکی دیگر از دلایل شایعی که سبب می‌شود خیلی از کاربران به مراکز تعمیرات موبایل مراجعه کنند و به دنبال تعمیرات نرم افزاری باشند مربوط به آپدیت سیستم عامل می‌شود. عموما هم کاربران آیفون های اپل برای انجام این کار به مراکز تعمیر مراجعه می‌نمایند. بنابراین این تعمیر را هم می‌توان در حوزه نرم افزاری از تعمیرات رایج موبایل ها محسوب کرد.

مواردی که نام بردیم از رایج ترین تعمیرات نرم افزاری گوشی های موبایل هستند و آمار تقاضای بالایی هم دارند. مهم ترین و اصلی ترین نکته‌ای که باید در انجام تعمیرات نرم افزاری موبایل به آن توجه کنید مربوط به اطمینان از تجربه خوب و تخصصی تعمیرکار در این زمینه می‌شود. حتما این موضوع را در انجام تعمیرات نرم افزاری جدی بگیرید چون تاثیر مستقیمی روی نتیجه تعمیر دارد. واگذاری گوشی به یک تعمیرکار کم تجربه و با دانش کم می‌تواند مشکلات زیادی را برایتان به بار آورد. برای انجام یک تعمیر نرم افزاری کاملا مطمئن روی موبایلتان می‌توانید از سرویس مرکز تعمیرات تخصصی آداک فیکس استفاده کنید و از ضمانت 30 روز کیفیت تعمیرات هم بهره‌مند شوید. در بخش بعد بیشتر در رابطه با سرویس آداک فیکس صحبت خواهیم کرد.

آداک فیکس و انجام انواع تعمیرات رایج موبایل

مطمئنا استفاده از سرویس یک تعمیرکار یا مرکز تعمیر قابل اعتماد و با تجربه اصلی ترین مسئله‌ای است که روی کیفیت تعمیرات گوشی تاثیر می‌گذارد! فرقی نمی‌کند که تعمیرات رایج موبایل مد نظر شما جزئی از تعمیرات نرم افزاری باشد یا جزئی از تعمیرات سخت افزاری به شمار آید. تحت هر شرایط باید این تعمیر به دست یک تعمیرکار قابل اعتماد، با تجربه و با دانش کافی انجام گیرد. در اینجاست که اهمیت و ارزش استفاده از سرویس مرکز تعمیرات تخصصی موبایل آداک فیکس می‌تواند بیش از پیش نقش تعیین کننده‌ای را در دستیابی به بهترین نتیجه امکانپذیر سازد.

تعمیرات رایج موبایل و نکات مرتبط با آن ها

کارشناسانی که در این مرکز فعالیت دارند و تعمیرات گوشی متقاضیان را انجام می‌دهند از با تجربه‌ترین و حرفه‌ای‌ترین تعمیرکاران کشور بوده و بدین ترتیب می‌توانند کیفیت تعمیرات صورت گرفته روی موبایل متقاضیان را تضمین کنند. بکارگیری قطعات اورجینال، دریافت کمترین هزینه تعمیرات، انجام سریع تعمیر گوشی، امکان ارسال و دریافت گوشی با پیک رایگان و غیره همگی از مزیت هایی هستند که با استفاده از خدمات مرکز تعمیرات موبایل آداک فیکس از آن ها بهره‌مند خواهید شد. بنابراین تعمیرات رایج موبایل مد نظرتان را به کارشناسان این مرکز واگذار کنید تا خیالتان از بابت کیفیت تعمیر راحت باشد.

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی تعمیرات رایج موبایل ها و همچنین نکاتی پرداختیم که باید در انجام هر یک از این تعمیرات مورد توجه قرار گیرند.  سعی کنید همیشه برای انجام تعمیر روی گوشی از سرویس تعمیرکاران مجرب استفاده نمایید چون در غیر این صورت ریسک های زیادی را می‌پذیرید و هیچ تضمینی مبنی بر کیفیت تعمیرات صورت گرفته روی موبایل شما وجود نخواهد داشت. در این راستا آداک فیکس می‌تواند یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب باشد. در مرکز تعمیرات موبایل آداک فیکس تمام تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری گوشی های هوشمند با ارائه ضمانت 30 روزه انجام خواهد شد و با صرف کمترین هزینه امکانپذیر می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تعمیرات موبایل می‌توانید با شماره 77921002 تماس حاصل کنید.

به این مطلب امتیاز دهید
[کل: 1 میانگین: 5]

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *